Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „C&D Style“

Logistikos vadybininkų asistentas

400 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „C&D Style“

Darbo pobūdis

UAB „C&D Style” ieško darbuotojo šventiniam laikotarpiui (nuo lapkričio iki gruodžio 31d.) internetinių užsakymų rinkimui, juos surinkti ir paruošti siuntimui.

Reikalavimai darbuotojui

Atsakingumas, greita orientacija, gebėjimas dirbti tiek komandoje tiek individualiai, malonus bendravimas.

Įmonė siūlo patrauklią darbo aplinką, naudingą darbo ir mokymosi patirtį bei šventišką nuotaiką smagiame kolektyve.

Atlyginimas

400 €/mėn. į rankas

C&D STYLE - dovanų ir interjero aksesuarų salonai, kuriuose kiekvienas ras jausmus sužadinančių dovanėlių artimiesiems, namų jaukumą kuriančių interjero detalių sau, stilingų biuro aksesuarų savo darbuotojams ir verslo partneriams.
informacija apie UAB „C&D Style“
1710 €
Vid. atlyginimas bruto
(12% didesnis už LT vidurkį)
96
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1086 €
25% uždirba 1086-1511 €
25% uždirba 1511-2139 €
25% uždirba nuo 2139 €