Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
VšĮ „Abromiškių reabilitacijos ligoninė“

Logopedas

1600 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Elektrėnai - VšĮ „Abromiškių reabilitacijos ligoninė“

Darbo pobūdis

Kviečiame prisijungti į vaikų reabilitacijos skyriaus komandą logopedą.

Reikalavimai

Logopedo profesinė kvalifikacija, patirtis nebūtina.
Privalumas - logoterapeutas, rusų kalbos mokėjimas.

Mes jums siūlome

Siūlome socialines garantijas;
lankstų darbo grafiką;
darbo krūvis galėtų būti 0,25 - 1,0 etato;
nuolaidą įstaigos teikiamoms sveikatos priežiūros paslaugoms, laboratoriniams tyrimams.

Atlyginimas

1600 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Įstaigoje taikoma priedų sistema.

Viešoji įstaiga Abromiškių reabilitacijos ligoninė teikia medicininės reabilitacijos paslaugas vaikams ir suaugusiesiems.
informacija apie VšĮ „Abromiškių reabilitacijos ligoninė“
1721 €
Vid. atlyginimas bruto
(13% didesnis už LT vidurkį)
261
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2017 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 960 €
25% uždirba 960-1464 €
25% uždirba 1464-2037 €
25% uždirba nuo 2037 €