UAB „Simplika“

M.A.C. VIZAŽISTĖ (-AS) – KONSULTANTĖ (-AS)

Klaipėda - UAB „Simplika“

Darbo pobūdis:

  • Aktyvus bendravimas su parduotuvės klientais, aptarnavimas, konsultavimas, prekių asortimento pristatymas;
  • Individualių bei grupinių makiažo pamokų vedimas;
  • Dalyvavimas periodiniuose mokymuose ir seminaruose;
  • Dalyvavimas renginiuose ir įvairiose akcijose didinant prekinio ženklo žinomumą;
  • Prekių išdėstymas stenduose, naujų produktų pristatymas;
  • Pagalbos teikimas kolegoms didinant komandos efektyvumą;
  • Pardavimų ataskaitų teikimas vadovybei;
  • Užbrėžtų tikslų ir pardavimo planų vykdymas.

Reikalavimai:

  • 1 - 2 metų vizažistės darbo patirtis;
  • Taisyklingos lietuvių kalbos žinios, labai geros anglų kalbos žinios;
  • Puikūs bendravimo, klientų aptarnavimo ir organizaciniai įgūdžiai;
  • Pozityvumas, noras dirbti ir tobulėti;
  • Aktyvumas, atsakingumas, savarankiškumas, sąžiningumas;
  • Orientacija į rezultatą.

Mes Jums siūlome

  • Galimybę dirbti ir prisidėti prie MAC kosmetikos žinomumo;
  • Daugybę mokymų Lietuvoje bei užsienyje;
  • Konkurencingą fiksuotą darbo užmokestį bei motyvuojančius priedus, priklausančius nuo rezultatų;
  • Labai draugišką ir palaikančią tarptautinę komandą.

Informuosime tik atrinktus kandidatus, konfidencialumą garantuojame. Siųsdami savo CV Jūs sutinkate, kad UAB „Simplika“ tvarkytų Jūsų asmens duomenis galimo įdarbinimo bendrovėje ar paslaugų teikimo UAB „Simplika“ klientams tikslais. Jūs turite teisę bet kada atšaukti savo sutikimą, tvarkyti, keisti bei prašyti ištrinti savo anksčiau pateiktus duomenis (plačiau )

Esame „Simplika“ ir „CVO Recruitment“ – lyderiaujanti personalo atrankų ir laikinojo įdarbinimo įmonė Baltijos regione. Mūsų tikslas – padėti Klientams susirasti geriausią darbuotoją, o Kandidatams – svajonių darbą.