CVB client
More about company »

Mados vadybininkas

800–1000 Eur
Vilnius - MB „Oskaras Povilenas“

Darbo pobūdis

Ieškome profesionalo darbui su užsienio mados rinkomis - pardavimais. Taip pat kandidatas turi būti stiprus marketingo srityje - prisiimtų atsakomybę už visą prekinio ženklo komunikaciją. Reikia turėti viziją bei suvokimą mados rinkoje.

Reikalavimai

  • Motyvacija;
  • Mados rinkos suvokimas;
  • Atkaklumas ir vizijos turėjimas;
  • Anglų kalba;
  • Marketingo žinios;

Mes jums siūlome

  • Tobulėjimo ir savirealizacijos galimybes;
  • Dinamišką, įvairialypės patirties suteikiantį darbą;
  • Būti svarbia prekinio ženklo dalimi;
  • Lankstus darbo grafikas; (galimas darbas iš namų)

Atlyginimas

800–1000 Eur atskaičius mokesčius

MB „Oskaras Povilenas“

Ambicingas, naujai besikuriantis drabužių prekinis ženklas kuria, gamina bei prekiauja moteriškais drabužiais.