Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „USTUKIŲ MALŪNAS“
More about company »

Maisto kokybės specialistas

Nuo 900 €/mėn. Į rankas
Pasvalys, Panevėžys, Biržai - UAB „USTUKIŲ MALŪNAS“

Darbo pobūdis

  • Užtikrinti gamybos proceso atitikimą maisto saugos standartams;
  • Tvarkyti ir atnaujinti turimus įmonės standartus, pildyti reikiamą dokumentaciją;
  • Kurti technologines korteles, gamybos proceso instrukcijas darbuotojams;
  • Prižiūrėti produktų kokybę, tikrinti gamybos cechų laikymasi nustatytoms RVASVT procedūroms ir taisyklėms.

Reikalavimai

  • Patirtis maisto technologo / kokybės pozicijoje;
  • Išsilavinimas maisto technologijų, maisto veterinarijos mokslų ar pan. srityje;
  • Gebėjimas dirbti komandoje, operatyvumas, aukštas atsakomybės lygis, reiklumas;

Bus vertinami tik tie kandidatai, kurie atitinka šiai pozicijai keliamus reikalavimus.

Mes jums siūlome

  • Atsakingą darbą augančioje įmonėje;
  • Kūrybinį darbą, tobulėjimo galimybes;
  • Konkurencingą atlyginimą;
  • Važiuojant dirbti iš kito miesto apmokamos kuro išlaidos.

Atlyginimas

Nuo 900 €/mėn. į rankas
Atlyginimas gali būti derybų klausimas.

"Ustukių malūnas" yra viena didžiausių ir seniausių šiaurės Lietuvoje veikiančių kasdieninės paklausos produktų gamybos ir prekybos įmonių.
informacija apie UAB „USTUKIŲ MALŪNAS“
826 €
Vid. atlyginimas bruto
75
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2018 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 588 €
25% uždirba 588-663 €
25% uždirba 663-1032 €
25% uždirba nuo 1032 €