Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Straikas“
More about company »

Maisto pramonės įmonės inžinierius

2100-3000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Šalčininkai - UAB „Straikas“

Darbo pobūdis

Prižiurėti visus įmonės įrengimus, gamybos priemones ir mašinas ( virimo, maišymo, dozavimo, plovimo, pasterizavimo ir t.t.). Vykdyti reikiamą įrengimų techninę priežiūrą ir aptarnavimą, sudaryti reikiamus planus, vesti atitinkamus žurnalus. Užtikrinti įrengimų nuolatinį darbą, kontroliuoti reikiamus parametrus. Rūpintis įmonės įrengimų ir procesų modernizavimu. Užtikrinti reikiamų atsarginių dalių ar ekspluatacinių mežiagų tiekimą.

Reikalavimai

Mechanikos ir automatikos bendros bazinės žinios. Maisto pramonės įrengimų išmanymas( privalumas). Mokėjimas suprasti įrengimų darbą, struktūrą, sudedamasias dalis, jų kompleksinį funkcionavimą. Bendras techninis kūribiškumas, polinkis į tobulinimą, automatizavimą, racionalizavimą. Gebėjimas remontuoti bet kokią techniką. Inžinerinis mąstymas.

Mes jums siūlome

Nenuobodų dinamišką darbą. Lankstų darbo grafiką. Nuveržimą-parvežimą iš Vilniaus į/iš gamyklos. Profesinio tobulėjimo galimybę. Reikiamą kompiuterinę techniką ir ryšio priemones.

Atlyginimas

2100-3000 €/mėn. neatskaičius mokesčių
UAB „Straikas“

UAB „Straikas“

Įmonė gamina vaisių ir daržovių sultis, kitus kokybiškus, sveikus ir ekologiškus produktus.
Informacija apie UAB „Straikas“
1045 €
Vid. atlyginimas bruto
32
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 555 €
25% uždirba 555-849 €
25% uždirba 849-1296 €
25% uždirba nuo 1296 €
Vadovas: Gintaras Didžiokas

Similar job ads: