Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

Maisto technologas (-ė) - kokybės vadybininkas (-ė)

Darbo pobūdis

  • GHPT reikalavimų diegimas ir įgyvendinimas;
  • Sanitarinių – higieninių normų laikymosi kontrolė;
  • Žaliavų ir gaminamų patiekalų kokybės kontrolė;
  • Darbuotojų mokymas higienos ir maisto saugos reikalavimų;
  • Įmonės atstovavimas bendraujant su valstybinėmis institucijomis.

Reikalavimai

  • Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas (privalumas maisto saugos ar maisto technologijos srityje);
  • Teisės aktų, reglamentuojančių maisto gamybą, išmanymas;
  • Puikūs planavimo įgūdžiai, organizaciniai gebėjimai;
  • Atsakingumas, iniciatyvumas, gebėjimas dirbti komandoje.

Mes jums siūlome

  • Darbą savo srities profesionalų komandoje;
  • Laisvę kurti ir įgyvendinti idėjas;
  • Asmenines ir profesines tobulėjimo galimybes;
  • Visada laiku mokamą atlyginimą ir visas socialines garantijas.
CVB client

Viešasis maitinimas.