Vero Cafe

Maisto technologijų vadovas

1450-2500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - Vero Cafe

Darbo pobūdis

Naujų produktų kūrimas, maisto technologinių kortelių sudarymas, naujo produkto įvedimas į rinką;
Esamo asortimento kokybės užtikrinimas, darbo procesų valdymas, efektyvinimas;
Žinios apie virtuvinę įrangą;
Vadybos pagrindai (darbas su tiekėjais, kainų derinimas, naujų produktų paieška);
Komandos valdymas, personalo atranka;
Gebėjimas planuoti savo ir komandos darbus;
Gerai išmanyti GHPT;
Darbas su kompiuteriu (MS Office, iiko sandėlio programa);
Maisto rinkos tendencijų, paklausos-pasiūlos sekimas, asortimento keitimas, pritaikymas pagal paklausos situaciją, sezoniškumą;

Reikalavimai darbuotojui

Darbo patirtis maisto gamyboje ir kūrime;
Vadybiniai gebėjimai;
Komunikabilumas;
Kūrybiškumas;
Pastabumas detalėms;
Žingeidumas;
Mokėjimas dirbti individualiai ir komandoje;
Mokėjimas spręsti konfliktus;
Stresinių situacijų valdymas;
Analitinis mąstymas;
Gebėjimas deleguoti darbus;
Gebėjimas efektyviai planuotis laiką ir darbą;
Sąžiningumas, atsakingumas.
GHPT taisyklių išmanymas.
Meilė kurti maistą;
Vairuotojo pažymėjimas;

Įmonė siūlo

Visas socialines garantijas.
Laiku mokamą atlyginimą.
Lankstų darbo grafiką;

Atlyginimas

1450-2500 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Priklausomai nuo rezultatų.
Vero Cafe

Vero Cafe

“VERO CAFÉ” pirma kavinė atidaryta 2007 metais. Per daugiau nei 11 metų išaugome į ambicingą kavos barų tinklą visoje Lietuvoje ir šiandien galime nustebinti ir išrankiausius gurmanus.

Mūsų misija – “kava”, filosofija – tobulai paruoštas aukščiausios klasės kavos puodelis kiekvienam svečiui.

Atsakingas požiūris į kokybę padiktavo poreikį kontroliuoti kiekvieną etapą patiems. Įsigytas kavos pupeles skrudiname mažomis porcijomis VERO COFFEE HOUSE kavos namuose ir šviežiai skrudintas išvežiojame po kavos barus.

Nuolat investuodami į kavos įrenginius, mokymus, kavos rūšių ir paruošimo paieškas, kasdien savo svečiam siūlome vis daugiau komforto, atradimų ir kokybės. Tai mus įkvepia tikėti savo svajone – tobulu kavos puodeliu, nuoširdžiai dedikuotu kiekvienam kavinės svečiui.
informacija apie Vero Cafe
1232 €
Vid. atlyginimas bruto
240
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 873 €
25% uždirba 873-1117 €
25% uždirba 1117-1437 €
25% uždirba nuo 1437 €