Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB poilsio namai „Baltija“

Maitinimo padalinio vadovas ( -ė)

Nuo 1300 €/mėn. Į rankas
Palanga, Klaipėda, Kretinga - UAB poilsio namai „Baltija“

Darbo pobūdis

  • Maitinimo padalinio (valgyklos, kavinės, lauko terasos) darbo organizavimas ir koordinavimas;
  • Maisto prekių ir gėrimų užsakymas, derybos su tiekėjais, asortimento plėtimas;
  • Grupių maitinimui priėmimas, valgiaraščių derinimas;
  • Pavaldžių darbuotojų darbo organizavimas, svečių aptarnavimo kontrolė;
  • Maitinimo padalinio veiklos rezultatų valdymas, klientų aptarnavimo kokybės ir kitų iškeltų tikslų siekimas;
  • Kasdienis sprendimų ieškojimas, kad komanda dirbtų lengviau, o svečiai būtų patenkinti.

Reikalavimai

  • Aukštesnysis technologinis, ekonominis arba vadybinis išsilavinimas;
  • Turite ne mažesnę kaip 5 metų darbo patirtį maitinimo ir aptarnavimo srityje;
  • Turite ne mažesnę kaip 2 - 3 metų darbo patirtį viešbučių restoranuose ir baruose;
  • Geras rusų ir anglų kalbų mokėjimas būtų privalumas;
  • Gebate diplomatiškai, korektiškai bendrauti, esate pakantus (-i) ir empatiškas (-a);
  • Domitės naujomis technologijomis, esate žingeidus, energingas ir nebijote iššūkių.

Mes jums siūlome

  • Geras darbo sąlygas
  • Įdomų dinamišką darbą
  • Socialines garantijas

Atlyginimas

Nuo 1300 €/mėn. į rankas

UAB Poilsio namai "Baltija" priklauso du apgyvendinimo objektai Palangoje - viešbutis "Žilvinas" bei poilsio namai "Vyturys", kurie 2020 metais, atsinaujinę, vėl atvėrė duris savo klientams.
informacija apie UAB poilsio namai „Baltija“
1169 €
Vid. atlyginimas bruto
13
Darbuotojų skaičius
200-300 tūkst. €
Pajamos 2019 m.