Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Like me beauty“
More about company »

Manikiūro - pedikiūro meistras

600-1200 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Like me beauty“

Darbo pobūdis

1. Kokybiškas manikiūro ir pedikiūro atlikimas
2. Mandagus bendravimas su klientais bei su kolegomis
3. Tvarkos darbo vietoje palaikymas.

Reikalavimai

Iš tavęs tikimės:
1. Darbo patirtis (1 metai)
2. Noro augti ir tobulėti šioje sferoje
3. Tvarkingumo ir atsakingumo.

Mes jums siūlome

Nail-meistrai, atsiliepkite!
Greitai augančiai nail-studijai reikia būtent jūsų. Jei tu myli savo darbą, nori prusti grožio industrijoje ir neturi noro sėdėti namuose - šis pasiūlymas tikrai tau!
Iš mūsų gali tikėtis:
1. Oficialaus įdarbinimas
2. Atlyginimas nuo 600 iki 1 200 EUR
3. Darbo pamainomis 1/1 arba 2/2, nuo 9:00 iki 21:00
4. Įmonė suteiks papildomus mokymus/žinias savo sąskaita
5. Palankios atmosferos
6. Darbą su aukštos kokybės medžiagomis.

Atlyginimas

600-1200 €/mėn. į rankas

Perspektyvi ir greitai auganti nail studija ir mokykla.