UAB „Business group“

Marketingo asistentas (-ė)

Nuo 700 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Business group“

Darbo pobūdis

Internetinės svetainės administravimas
Produkto fotosesijų organizavimas
Reklaminių kampanijų ataskaitų rengimas
Kita pagalba marketingo vadovui ir galimybė prisidėti prie idėjų generavimo bei jų įgyvendinimo

Reikalavimai

Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas (privalumas marketingo, komunikacijos srityse)
1 metų patirtis panašioje pozicijoje
Patirtis dirbant su Shopify arba Wordpress platforma
Puikios lietuvių ir anglų kalbos žinios
Labai geri Microsoft-Office ir Google paketo įgūdžiai
Kruopštumas, atsakingumas, kūrybingumas, analitinis mąstymas, gebėjimas dirbti komandoje bei savarankiškai
Gebėjimas aiškiai komunikuoti (raštu ir žodžiu)
Fotografijos pagrindų išmanymas (didelis privalumas)

Įmonė siūlo

Tobulėjimą ir karjeros galimybes
Puikias darbo sąlygas draugiškame kolektyve
Galimybę realizuoti savo idėjas

Atlyginimas

Nuo 700 €/mėn. į rankas

"RIBAS Jewellery" - Izraelio deimantų biržai priklausantis prekės ženklas, kuris kuria, gamina ir parduoda juvelyrinius dirbinius su deimantais. Esame įsikūrę: Vilniuje Stiklių g. 7, prekybos centre Panorama, Kaune prekybos centre Mega ir
informacija apie UAB „Business group“
3000 €
Vid. atlyginimas bruto
(97% didesnis už LT vidurkį)
26
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2021 m.