Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Delamode Baltics"
More about company »

LIETUVIŲ ARBA ANGLŲ FILOLOGIJOS STUDIJŲ PRAKTIKANTAS (-Ė)

Vilnius - UAB "Delamode Baltics"

Darbo pobūdis

  • Tinklalapio tekstų vertimas, redagavimas, kūrimas;
  • Idėjų generavimas, tinklalapio tobulinimo veiksmų inicijavimas;
  • Bendravimas su "Delamode International Logistics" grupės marketingo specialistais, bendradarbiavimas kūriant kokybiškus tekstus, paskirtų užduočių atlikimas.

Reikalavimai

  • Puikūs lietuvių kalbos įgūdžiai žodžiu ir raštu;
  • Geri anglų kalbos įgūdžiai;
  • Iniciatyvumas, savarankiškumas, kūrybingumas, atsakomybė.

Mes jums siūlome

  • Patirtį tarptautinėje organizacijoje bendraujant su įmonių grupės aukščiausio lygio specialistais;
  • Galimybę praktiką derinti su studijomis;
  • Draugišką kolektyvą, mentorių ir motyvacinį paketą;
  • Puikias profesinio tobulėjimo galimybes.

“Delamode Baltics” – viena didžiausių Baltijos šalyse tarptautinių krovinių pervežimo įmonių, siūlanti individualius poreikius atitinkančius sprendimus, kurie padeda sukurti pridėtinę vertę klientų logistikos ir tiekimo grandinei.
Informacija apie UAB "Delamode Baltics"
1434 €
Vid. atlyginimas bruto
(60% didesnis už LT vidurkį)
193
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Justas Veršnickas