Themadista

Marketingo ir komunikacijos vadovas (-ė)

1500-5000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - Themadista

Darbo pobūdis

Skaitmėninės reklamos įgyvendinimas ir planavimas
Darbas su e-komercija, skaitmeniniu marketingu
Reklamos strategijos priežiūra ir formavimas Kinijos rinkoje (darbas su partneriais)
Reklamos biudžetų planavimas, rengimas bei kontrolė
Viešos komunikacijos strategija bei priežiūra
Paslaugų tiekėjų paieška, derybos ir vykdymo kontrolė
Tekstų kūrimas (privalumas) bei prezentacijų ruošimas
Darbas su reklamos ir komunikacijos agentūromis Kinijoje
Dalyvavimas naujos elektroninės platformos kūrime, idėjų generavimas, pasiūlymų teikimas platformos optimizavimui, dalyvavimas jos vystymo priežiūroje ir kontrolėje
Darbas su UI/UX specialistais, pasiūlymų teikimas, priežiūra

Reikalavimai darbuotojui

Aukštasis universitetinis išsilavinimas (marketingo/komunikacijos srityje)
Kelių metų sėkmingo vadovavimo patirtis skaitmėninės reklamos srityje
Patirtis Google Ads, Facebook Ads, Instagrams Ads, SEO. Ypatingas privalumas - patirtis dirbant su Kinijos platformomis ir socialiniais tinklas reklamos srityje.
Mokėjimas suprasti ir analizuoti reklamos įrankius, strategijas, konversijas, pasiekiamumus ir pan.
Labai geras anglų kalbos mokėjimas
Komunikabilumas, iniciatyvumas, kūrybiškumas
Tekstų kūrimo įgūdžiai, tekstų redagavimo patirtis (privalumas)
Noras mokytis ir tobulėti

Darbą ambicingame ir greitai augančiame tarptautiniame mados startuolyje
Darbą talentingoje ir savo srities profesionalų komandoje
Galimybes profesiniam tobulėjimui ne tik savo srityje bei Lietuvoje, bet ir tarptautiniu mąstu, tuo pačiu plečiant profesines žinias globaliai
Motyvuojantį ir nuo darbo rezultatų priklausantį atlyginimą
Darbo vietą Vilniaus centre bei galimybes kelti kvalifikaciją Kinijoje ar Europoje.
Socialines garantijas

Atlyginimas

1500-5000 €/mėn. į rankas
Themadista

Themadista

Naujai kuriama tarptautinė mados ir stiliaus platforma ieško ambicingo ir madą mylinčio žmogaus prisijungti prie naujo startuolio kūrimo Vilniuje.