UAB „Egas.eu“

Marketingo ir komunikacijos vadybininkas (-ė)

Vilnius - UAB „Egas.eu“

Darbo pobūdis

Siekdami tobulinti bei vystyti KEBAB inn prekės ženklą, tapti lyderiais rinkoje, ieškome nuotaikingo ir ambicingo kolegos, kurio pagrindinės darbo funkcijos būtų:

  • įmonės įvaizdžio formavimas; rinkodaros projektų valdymas;
  • vidinė ir išorinė komunikacija; socialinių tinklų paskyrų administravimas (Facebook, Youtube, Instagram);
  • web svetainių kūrimas/administravimas;
  • pardavimų skatinimo akcijų generavimas ir įgyvendinimas;
  • pardavimų kontrolė;
  • lojalumo ir sutartinių klientų sistemų administravimas;
  • ryšių su esamais klientais palaikymas, aktyvi naujų paieška.
  • įmonės renginių organizavimas (KEBAB inn cinema, įmonės mikroklimato gerinimo šventės);

Reikalavimai darbuotojui

  • panašaus darbo patirtis;
  • aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas;
  • nepriekaištinga lietuvių kalba;
  • pažengusio Microsoft Office vartotojo įgūdžiai;
  • komunikabilumas, operatyvumas ir lankstumas įvairiose situacijose;
  • vairuotojo pažymėjimas.

Privalumai:

  • grafinio dizaino programos valdymas maketavimui;
  • darbo prekybos/maitinimo įmonėje patirtis;
  • mažmeninės prekybos ir/arba viešojo maitinimo taisyklių ir procesų išmanymas.

Mes Tau siūlome:

  • konkurencingą atlygį, priklausantį nuo darbo rezultatų;
  • asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes;
  • apmokymus ir visapusišką pagalbą įsiliejant į darbus;
  • darbuotojams taikomas nuolaidas (bistro maistui, kavai, plovyklos ir serviso paslaugoms);
  • jaunatvišką komandinį kolektyvą.

UAB "Egas.eu" - "KEBAB inn" ir "egas" prekinius ženklus valdanti lietuviško kapitalo įmonė.

Veiklos sritys:
  • KEBAB inn - greitas gatvės maistas;
  • egas - mažmeninė prekyba automobilinėmis LPG ir PRO dujomis;
  • Parduotuvės Vilniuje ir Kaune (esame "Aibė" aljanso nariai);
  • Automobilių plovyklos (automatinės, savitarnos ir TIR);
informacija apie UAB „Egas.eu“
1678 €
Vid. atlyginimas bruto
(10% didesnis už LT vidurkį)
51
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1283 €
25% uždirba 1283-1553 €
25% uždirba 1553-2042 €
25% uždirba nuo 2042 €