Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „ELDK“

Produktų pardavimo ir marketingo vadovė (-as)

Nuo 1700 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „ELDK“

Darbo pobūdis

  • "Era Esthetic Professional" skyriaus pardavimo ir marketingo veiksmų planavimas, naujų idėjų generavimas, naujų pardavimo kanalų paieška, pardavimų efektingumo didinimas;
  • "Era Esthetic Professional" elektroninės parduotuvės žinomumo didinimas, vystymo strategijos kūrimas, pelningumo didinimas;
  • "Era Esthetic Professional" elektroninės parduotuvės pardavimų auginimas (akcijų inicijavimas, pridėtinių verčių kūrimas), esamų klientų lojalumo didinimas, naujų klientų pritraukimas;
  • "Era Esthetic Professional" socialinių paskyrų (Facebook, Instagram) priežiūra, turinio - orientuoto į pardavimus, kūrimas;
  • Skaitmeninės rinkodaros (Google Adwords, SEO) žinios;
  • Konkurencinė analizė;
  • Privalumas - patirtis dirbant e-komercijoje, su el. parduotuvėmis.
  • Privalumas - marketingo darbo patirtis grožio paslaugų ar profesionalios kosmetikos įmonėje.
  • Kita marketinginė pagalba, produktų skyriui.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis išsilavinimas verslo vadybos, pardavimų arba marketingo srityje;
  • Ne mažesnė nei penkerių metų patirtis dirbant marketingo, pardavimų srityje;
  • Darbas su socialinėmis paskyromis, gebėjimas kurti produktyvų turinį;
  • Geros anglų kalbos žinios (žodžiu ir raštu);
  • Kūrybingumas, iniciatyvumas, atsakingumas, dėmesys detalėms.

Įmonė siūlo

  • Nuolatinį, įdomų ir atsakingą darbą;
  • Galimybę įgyvendinti kūrybinius sumanymus, dirbti savarankiškai ir inicijuoti naujoves;
  • Konkurencingą darbo užmokestį, priedus priklausančius nuo rezultato (pardavimai);
  • Puikias darbo sąlygas, progresyvią kompaniją, šiuolaikišką aplinką, draugišką kolektyvą.

Atlyginimas

Nuo 1700 €/mėn. į rankas
Papildomi priedai nuo pasiektų rezultatų
UAB „ELDK“

UAB „ELDK“

Era Esthetic Professional – mažmeninės ir didmeninės prekybos įmonė, prekiaujanti profesionaliais kosmetologų ir dermatologų produktais. Įmonė atstovauja gamintojams ir prekės ženklams: Caregen, Diego Dalla Palma, Intraceuticals, Santo Volcano ir kt. Kruopščiai atrenkame asortimentą ir prekiaujame tik aukščiausios kokybės ir inovatyviomis kosmetikos priemonėmis ir įrenginiais. Mūsų asortimente savo srities grožio profesionalai ras injekcinius, mezoterapinius produktus, veido ir plaukų priežiūros priemones skirtas įvairioms odos ir plaukų problemoms spręsti.

Profesionali kosmetika pasižymi savo sudėtimi, ANTI-AGE poveikiai namų sąlygomis (išmanūs biomimetiniai peptidai), lazeriniai prietaisai nuo plaukų slinkimo, elektrostimuliaciniai ir radijo dažnio aparatai odos intensyvesniam liftingui, produktai praturtinti hialuronu, aminorūgštimis, vulkaniniu vandeniu ir kt..
informacija apie UAB „ELDK“
3448 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
112
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1662 €
25% uždirba 1662-2548 €
25% uždirba 2548-4433 €
25% uždirba nuo 4433 €