Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Medicinos linija“

Marketingo ir rinkodaros vadovas

2000-2800 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Šiauliai - UAB „Medicinos linija“

Darbo pobūdis

  • Įmonės marketingo ir rinkodaros strategijos kūrimas, priemonių pardavimams skatinti planavimas ir įgyvendinimas;
  • Reklaminių kampanijų, parodų, planavimas ir organizavimas, rezultatų analizė.
  • Glaudus bendradarbiavimas su pardavimų skyriumi dėl pardavimų skatinimo veiksmų strategijos kūrimo gaminamiems produktams, naujų produktų įvedimo į rinką.
  • Socialinių tinklų kūrimas ir administravimas;
  • Reklaminių tekstų rašymas, vizualinės medžiagos kūrimas;
  • Įmonės svetainės administravimas;
  • Nuolatinis rinkos stebėjimas, klientų poreikių, konkurentų veiksmų ir kainodaros analizė;
  • Įmonės vidinės ir išorinės komunikacijos organizavimas ir vykdymas;
  • Galimas darbas nuotoliniu būdu.

Reikalavimai

  • Ne mažesnė nei 2 m. patirtis marketingo ir pardavimų srityje;
  • Turite aukštąjį išsilavinimą marketingo – rinkodaros srityje;
  • Geri komunikacijos įgūdžiai, tinklapių administravimo, informacinės medžiagos rengimo patirtis;
  • Kūrybiškumas, greita orientacija, loginis mąstymas, iniciatyvumas;
  • Patirtis gamybinėje įmonėje arba darbas su medicininės paskirties produktais būtų didelis privalumas;
  • Puikios anglų ir rusų kalbos žinios raštu ir žodžiu;
  • Gebėjimas analizuoti duomenis, orientacija į rezultatus;
  • Skaitmeninių marketingo projektų vykdymo patirtis, e-kanalų vystymo patirtis.

Mes jums siūlome

  • Atsakingą ir įdomų darbą stabiliai augančioje įmonėje;
  • Puikią progą pritaikyti savo ir įgyti vertingos profesinės patirties;
  • Darbui reikalingas priemones.

Atlyginimas

2000-2800 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį, kompetenciją bei atitikimą kitiems pareigybės reikalavimams.

Sėkmingai veikianti, inovatyvias odontologines medžiagas gaminanti įmonė, ieško naujo komandos nario Šiauliuose – marketingo ir rinkodaros vadovo (-ės).
informacija apie UAB „Medicinos linija“
1525 €
Vid. atlyginimas bruto
(9% didesnis už LT vidurkį)
64
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1062 €
25% uždirba 1062-1310 €
25% uždirba 1310-2000 €
25% uždirba nuo 2000 €