Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Drogas“

MARKETINGO KOMANDA IEŠKO PASTIPRINIMO!

1000-1400 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Online interview
Vilnius - UAB „Drogas“

Darbo pobūdis:

  • Komunikacijos visuose socialinių tinklų kanaluose (Facebook, Instagram, Youtube, TikTok) planavimas ir įgyvendinimas
  • Bendravimas su komunikacijos ir kūrybinėmis agentūromis
  • Glaudus bendravimas su turinio kūrėjais ir nuomonės formuotojais
  • Ataskaitų ruošimas, darbas su Google Analytics
  • Bendradarbiavimas su įmonės tiekėjais jų atstovaujamų produktų rėmime
  • Naujų parduotuvių atidarymo renginių organizavimas

Reikalavimai Tau:

  • Aukštasis išsilavinimas (vadybos, rinkodaros ir pan.)
  • Sėkminga darbo patirtis rinkodaros srityje
  • Aktyvus domėjimasis socialiniais tinklais ir jų tendencijomis
  • Kruopštumas, komunikabilumas, greita reakcija, savarankiškumas bei kūrybiškumas
  • Orientacija į rezultatus, geri laiko planavimo ir organizaciniai įgūdžiai
  • Jei turi darbo patirties su Google Analytics, tai būtų privalumas
  • Nepriekaištingas lietuvių kalbos mokėjimas ir geros anglų kalbos žinios
  • NORAS MOKYTIS IR TOBULĖTI KARTU! :)

Mes Tau siūlome:

  • Įgyti patirties didelėje tarptautinėje kompanijoje
  • Draugiškus, veržlius, inovatyvius ir gerą nuotaiką garantuosiančius kolegas
  • 0% rutinos
  • Laisvę kurti ir įgyvendinti idėjas
  • Profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes

Jūsų gyvenimo aprašyme pateiktus duomenis UAB „Drogas" saugo ir tvarko pagal galiojančius duomenų apsaugos įstatymus ne ilgiau nei 1 m. nuo gyvenimo aprašymo pateikimo dienos. Pateikti asmens duomenys naudojami tik tam, kad galėtume įvertinti Jūsų kandidatūrą bei teikti pasiūlymus į darbo vietas UAB „Drogas" parduotuvių tinkle.

Atlyginimas

1000-1400 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Ar kada svajojai turėti DAUGIAU, nei tik darbą? Ar susimąstei, kas apskritai yra „DAUGIAU“? Mums "DAUGIAU“ yra tai, kuo gyvename kiekvieną dieną: tai mūsų nuolatinis troškimas mokytis ir augti siekiant maksimalių rezultatų bei aistra pranokti savo darbuotojų ir klientų lūkesčius kiekvieną dieną. Tai mums ne tik darbas ar mažmeninė prekyba, tai - dinamiška, produktyvi veikla bei dėmesys ir rūpestis vienas kitu. Tai - energija, kuri pritraukia mūsų sėkmę. Kartu mes esame DAUGIAU, nei galite įsivaizduoti! Tapk DAUGIAU dalimi ir Tu! Prisijunk prie UAB „Drogas“ – DAUGIAU nei kosmetikos, grožio, sveikatos ir namų priežiūros priemonių tinklo!
informacija apie UAB „Drogas“
889 €
Vid. atlyginimas bruto
438
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 687 €
25% uždirba 687-729 €
25% uždirba 729-923 €
25% uždirba nuo 923 €