No.1 LITHUANIA'S MOST VISITED JOB SITE
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Kakela“

Marketingo projektų vadybininkas (-ė)

1000-1300 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Kakela“

Darbo pobūdis

  • Soc. tinklų administravimas, foto ir video turinio kūrimas
  • Marketinginės akcijos ir planogramų kūrimas mažmeninėje prekyboje
  • Įmonės pardavimų medžiagos ir pakuočių priežiūra
  • Maketavimo darbų koordinavimas
  • Įvaizdžio formavimas

Reikalavimai darbuotojui

  • Marketinginio darbo patirtis
  • Patirtis su soc. tinklais, svetainės priežiūra
  • Geras estetikos jausmas
  • Kūrybingumas, projektų iniciavimas
  • Komandinio darbo ir projektų valdymo įgūdžiai
  • Darbas su maketavimo programomis - privalumas

Įmonė siūlo

  • Darbas dinamiškoje rinkoje su įdomiu produktu.
  • Draugiškas kolektyvas.

Atlyginimas

1000-1300 €/mėn. į rankas
Premijos priklausomai nuo įmonės rezultatų.

UAB "Kakela" atstovauja "Alkava saldumynai" prekinį ženklą.
Konditerijos įmonė, kurios gamybos fabrikas yra Kaune, Šilainiuose. Gaminame tortus, pyragus, keksiukus, sausainius, šakočius, tradicinius skruzdėlynus, šviežias bandeles.
informacija apie UAB „Kakela“
1174 €
Vid. atlyginimas bruto
75
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 924 €
25% uždirba 924-1105 €
25% uždirba 1105-1303 €
25% uždirba nuo 1303 €