Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Sėkmingi“
More about company »

Marketingo projektų vadybininkas (-ė)

Kaunas - UAB „Sėkmingi“

Darbo pobūdis

Ieškome organizuotos ir kūrybiškos asmenybės, kuri būtų atsakinga už marketingo užduočių įgyvendinimą nuo A iki Z! Jei esi komunikabili (–us), smulkmeniška (-as), turi estetikos pojūtį ir rinkodara – Tavo pašaukimas, kviečiame prisijungti prie komandos!

Kokios užduotys Tavęs laukia:
  • Bendravimas su klientais, jų poreikių išsiaiškinimas ir ryšio palaikymas;
  • Marketingo užduočių formavimas ir organizavimas;
  • Marketingo užduočių įgyvendinimo koordinavimas ir rūpinimasis tinkamu galutiniu rezultatu.

Reikalavimai

  • Bent 1 m. patirtis marketingo srityje;
  • Organizuotumas bei komunikabilumas;
  • Puikūs tekstų rašymo lietuvių kalba įgūdžiai;
  • Geras Facebook, Google Ads, Google Analytics supratimas ir gebėjimas analizuoti jų duomenis;
  • Gebėjimas argumentuoti savo sprendimus ir įvertinti rezultatus;
  • Geras anglų kalbos išmanymas raštu bei žodžiu;
  • Kūrybos ir analitinio mąstymo sinergija;
  • Komandinio darbo įgūdžiai bei savarankiškumas.

Mes jums siūlome

  • Kūrybišką ir jaukią atmosferą;
  • Naujus iššūkius, įdomias užduotis ir neįkainojamą patirtį;
  • Motyvuojantį atlyginimą;
  • Lankstų darbo dienos grafiką.

Laukiame Tavo CV su motyvaciniu laišku.

Jauna, veržli ir kūrybiška įmonė, teikianti klientams unikalius marketingo sprendimus be kartotinių marketingo strategijų ir šablonų. Jeigu esi kūrybiška asmenybė, nori plėsti akiratį ir augti kartu - lauksim tavęs mūsų kolektyve!
informacija apie UAB „Sėkmingi“
675 €
Vid. atlyginimas bruto
7
Darbuotojų skaičius
5-10 tūkst. €
Pajamos 2018 m.