ICECO įmonių grupė

Marketingo skyriaus vadovas (-ė)

Nuo 2500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - ICECO įmonių grupė

Darbo pobūdis

  • Marketingo projektų organizavimas ir valdymas;
  • Marketingo planų sudarymas ir vykdymas;
  • FMCG konkurencinės aplinkos analizė ir rinkotyra;
  • FMCG asortimento valdymas ir vystymas;
  • Naujų produktų įvedimo kampanijų organizavimas;
  • Bendradarbiavimas su pardavimų komanda;
  • Reklamos projektų organizavimas ir valdymas (ATL ir BTL)
  • Ryšių su visuomene projektų organizavimas;
  • Sutarčių ir kitų marketingo dokumentų administravimas;
  • Darbas su marketingo partneriais.

Reikalavimai darbuotojui

  • Puikūs projektų planavimo, organizavimo ir valdymo įgūdžiai;
  • Marketingo vadovo patirtis (FMCG);
  • Darbo patirtis maisto pramonėje;
  • FMCG asortimento valdymas ir naujų gaminių inicijavimas;
  • FMCG rinkotyros kompetencijos;
  • Konkrečių įgyvendintų marketingo projektų pavyzdžiai;
  • Media planavimo ir reklamos kampanijų analizavimo žinios;
  • POS reklamos planavimo ir valdymo patirtis.

  • Dinamišką ir atsakingą darbą sėkmingai veikiančioje įmonių grupėje;
  • Darbas su gerai žinomais rinkoje žuvies ir ledų prekiniais ženklais - ZIGMAS, JUNGA, AURUM, ETALON, TIRPUKAS, POP;
  • Puikias sąlygas dirbti profesionaliame kolektyve;
  • Darbas moderniame ofise Kaune;
  • Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų visą parą;
  • Galimybę realizuoti savo idėjas bei tobulinti savo asmenines kompetencijas.

Atlyginimas

Nuo 2500 €/mėn. neatskaičius mokesčių

ICECO įmonių grupė – tai drąsi, veržli ir dinamiška maisto gamybos ir platinimo įmonė. Daugiau nei 500 darbuotojų turinti, tris veiklos dešimtmečius skaičiuojanti įmonių grupė geriausiai žinoma dėl žuvies ir ledų produkcijos pažymėtos prekės ženklais „Zigmas“ ir „AURUM“. Įmonė eksportuoja apie 70% savo produkcijos į Vokietiją, JAV, Belgiją, Jungtinę Karalystę ir kitas pasaulio šalis. Esame socialiai atsakinga įmonių grupė: teikiame paramą labdaros organizacijoms, švietimo įstaigoms, remiame kultūros bei sporto renginius.