Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Talent Lab
More about company »

MARKETINGO SKYRIAUS VADOVAS (-Ė)

Vilnius - Talent Lab

Darbo pobūdis

  • Įmonės rinkodaros strategijos formavimas ir įgyvendinimo kontrolė.
  • Rinkodaros biudžeto planavimas bei jo vykdymo priežiūra.
  • Marketingo skyriaus darbo organizavimas, tikslų bei užduočių planavimas ir jų vykdymo kontrolė.
  • Įmonės valdomų internetinių portalų veiklos rodiklių analizavimas, išvadų ir pasiūlymų teikimas.
  • Marketinginių kanalų ROAS’ų užtikrinimas ir prisidėjimas prie įmonės įvaizdžio formavimo.
  • Darbas su išorės partneriais ir reklamos agentūromis, konkursų organizavimas.

Reikalavimai pozicijai

  • Aukštasis išsilavinimas marketingo srityje.
  • Nuo 3 metų darbo patirtis vadovaujant marketingo skyriui el. komercijos srityje.
  • Skaitmeninio marketingo įrankių išmanymas bei gebėjimas juos parinkti, valdyti ir užtikrinti rezultatą.
  • Praktinė darbo patirtis su dideliais projektais ir turinio valdymu internete.
  • Patirtis ruošiant lojalumo programas arba kitus pridėtinę vertę vartotojui didinančius projektus.
  • SEO išmanymas ir supratimas kaip veikia teksto formavimo algoritmai.
  • Supratimas kaip yra valdoma socialinė media, kaip veikia Google Analytics įrankiai ir kaip parenkami raktažodžiai.
  • Labai geri anglų kalbos įgūdžiai žodžiu bei raštu.
  • Strateginis ir analitinis mąstymas, kūrybiškumas ir iniciatyvumas.
  • Puikūs bendradarbiavimo ir komandos darbų organizavimo įgūdžiai.
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas bei nuosavas automobilis.

Mūsų klientė siūlo

  • Galimybę įgyti patirties didžiausioje Lietuvoje paslaugas internete parduodančioje įmonėje.
  • Prisidėti prie kūrybinio ir vartotojišką kultūrą formuojančio proceso.
  • Galimybę matyti savo idėjų bei projektų praktinį įgyvendinimą.
  • Dirbti dinamiškoje ir kūrybiškoje aplinkoje, ugdant profesinius įgūdžius.
Talent Lab

Talent Lab

Talent Lab klientė – didžiausia paslaugų portalus Lietuvoje valdanti kompanija. Rinkoje įmonė gyvuoja daugiau 10 metų. Tai inovatyvi, kūrybiška, iššūkių nebijanti rinkos lyderė, turinti profesionalią bei motyvuotą komandą. Šiuo metu įmonė ieško naujo komandos nario – marketingo skyriaus vadovo (-ės)!

Daugiau informacijos rasite