Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "ICECO"
More about company »

MARKETINGO SPECIALISTAS (-Ė)

Kaunas - UAB "ICECO"

Darbo pobūdis

Socialinių tinklų priežiūra ir vystymas (vizualizacijos, tekstų ruošimas, reklama ir jos sklaida);
Internetinės rinkodaros kampanijų organizavimas ir valdymas;
Prekės ženklų auginimas ir vystymas skaitmeninėje erdvėje;
Nuolatinė rinkos pokyčių, konkurentų veiksmų analizė, įžvalgos, ataskaitų ruošimas.
Reklaminės medžiagos kūrimas ir bendradarbiavimas su reklamos agentūromis.

Reikalavimai

Aukštasis ar aukštesnysis išsilavinimas (marketingo, multimedijos arba dizaino srityje);
Adobe paketo valdymas: Photoshop, Illustrator, Corel draw. (būtina)
Gilios skaitmeninės rinkodaros įrankių, medijų žinios ir jų valdymo patirtis, naujų internetinės rinkodaros tendencijų išmanymas
Socialinių tinklų komunikacijos vystymo patirtis;
Sėkminga darbo patirtis rinkodaros srityje su socialiniais tinklais;
Geros anglų bei rusų kalbos žinios

Mes jums siūlome

Dinamišką ir atsakingą darbą sėkmingai veikiančioje įmonių grupėje;
Puikias sąlygas dirbti profesionaliame kolektyve;
Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų darbe ir kelionėje į/iš darbo;
Galimybę realizuoti savo idėjas bei tobulinti savo asmenines kompetencijas.

Kita informacija:
Konfidencialumą garantuojame.
Apie atrankos rezultatus informuosime tik atrinktus kandidatus.
UAB "ICECO"

UAB "ICECO"

UAB „AMBER TRADE“ – bendrovė valdanti ICECO įmonių grupę, kurią sudaro: UAB "ICECO", UAB "ICECO ledai" ir UAB "ICECO GROUP"
Informacija apie UAB "ICECO"
1236 €
Vid. atlyginimas bruto
(38% didesnis už LT vidurkį)
82
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 950 €
25% uždirba 950-1249 €
25% uždirba 1249-1433 €
25% uždirba nuo 1433 €
Vadovas: Karolis Šalauskas