UAB „Advantus“

MARKETINGO SPECIALISTAS(-Ė)

Nuo 800 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Advantus“

Darbo pobūdis:

Marketingo strategijos kūrimas ir vykdymas;
Elektroninio puslapio administravimas;
Komunikacija socialiniuose tinkluose;
Internetinės reklamos vykdymas;
SEO būtų privalumas;
Darbas su Google Adwords
Rinkos analizė;
Nustatytų KPI vykdymas.

Reikalavimai:

Patirtis marketingo srityje ne mažiau nei 2 metai;
Socialinių medijų išmanymas;
Gebėjimas dirbti grafinėmis programomis;
Puikios lietuvių, anglų, rusų kalbų žinios;
Iniciatyvumas, analitiniai gebėjimai, pozityvumas, kūrybingumas, greita reakcija, gebėjimas aiškiai komunikuoti.

Atlyginimas

Nuo 800 €/mėn. į rankas

ADVANTUS KLIENTAS – tai ilgalaikią patirtį turintis baldų salonų tinklas veikiantis keliuose Lietuvos miestuose.

Salonas siūlo platų kokybiškų vidaus ir lauko baldų asortimentą.

Ieškomas žmogus, kuris galėtų rūpintis salonų tinklo įvaizdžiu internete.