Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „TRATE“

Marketingo specialistas (-ė)

1300-1400 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „TRATE“

Darbo pobūdis

Ar jūs nuolat domitės kintančiais soc. tinklais, stebite ko reikia auditorijai ir pateikiate paslaugą/produktą taip, kad jis sudomintų lankytojus ? Jei TAIP, skaityk toliau!
Ieškome žmogaus, gebančio jausti komunikacijos plonybes ir meistriškai jas pritaikančio praktikoje.

Darbo pobūdis: Komunikacija su įmonės partneriais ir nuomonės formuotojais. Skalndžios viešos komunikacijos užtikrinimas. Pagalba rengiant įvairų marketingo turinį. Įmonės socialinių tinklų priežiūraĮmonės klientų konsultavimas.

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas (psichologijos, medicinos, marketingo, komunikacijos sr.);
Analogiško darbo patirtis soc. tinkluose;
Puiki anglų kalba raštu ir žodžiu;
Aukšta motyvacija, gebėjimas diplomatiškai bedrauti ir rasti sprendimus sudėtingose situacijose.

Mes jums siūlome

Darbą sėkmingai tarptautinėje aplinkoje veikiančioje įmonėje;
Galimybę mokytis, tobulėti, dirbti profesionalų komandoje,
Visas priemones ir informaciją reikalingą sklandžiam darbui.

Mes užtikriname Jūsų duomenų konfidencialumą.Susisieksime tik su mus dominančiais kandidatais.

Atlyginimas

1300-1400 €/mėn. neatskaičius mokesčių
UAB „TRATE“

UAB „TRATE“

Aukštos kokybės metalo apdirbimo gamybinė įmonė.
informacija apie UAB „TRATE“
1607 €
Vid. atlyginimas bruto
(15% didesnis už LT vidurkį)
98
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 993 €
25% uždirba 993-1342 €
25% uždirba 1342-2006 €
25% uždirba nuo 2006 €