Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Koncernas VIKONDA
More about company »

Marketingo specialistas (-ė)

Nuo 600 €/mėn. Į rankas
Kėdainiai - Koncernas VIKONDA

Darbo pobūdis

  • Pagalba kuriant ir vykdant reklamines kampanijas ir projektus;
  • Pagalba prižiūrint social media tinklus;
  • Vidinės komunikacijos kuravimas;
  • Rinkos analizė ir atskaitų kūrimas;
  • Pagalba pardavimų komandai;
  • Marketingo dokumentacijos administravimas: ataskaitų rengimas, sisteminimas ir analizė.

Reikalavimai

  • Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas pageidautina marketingo/reklamos srityje;
  • Kompiuterinis raštingumas ir geros anglų kalbos žinios. Rusų - privalumas;
  • Kūrybiškumas, pozityvumas ir iniciatyvumas;
  • Noras tobulėti marketingo srityje;
  • Patirtis marketingo srityje – privalumas .

Mes jums siūlome

  • darbo aplinką, kurioje vertinamas profesionalumas, paprastumas, pagarba, komandinis darbas;
  • galimybę tobulėti;
  • stabilų finansinį atlygį;

Atlyginimas

Nuo 600 €/mėn. į rankas

UAB VIKEDA yra viena moderniausių valgomųjų ledų gamybos įmonių Lietuvoje, pradėjusi gamybą 1997 metais.
2018 metų Spinter tyrimų duomenimis Dadu yra žinomiausias ir populiariausias ledų prekės ženklas Lietuvoje, kurį vartotojai vertina už kokybę ir patikimumą

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumą garantuojame.
Darbo vieta - Kėdainiuose.