No.1 LITHUANIA'S MOST VISITED JOB SITE
UAB „OLD LT“

Marketingo specialistas (-ė)

900 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „OLD LT“

Darbo pobūdis

  • Internetinės parduotuvės administravimas;
  • Reklaminių kampanijų kūrimas nuo idėjos iki įgyvendinimo;
  • Meta Ads ir Google Ads reklamų kūrimas, analizė;
  • Socialinių tinklų, naujienlaiškių turinio kūrimas ir administravimas;
  • Bendravimas su išorės partneriais (spaustuvės, dizaineriai, fotografai);

Mes siūlome

  • Laisvę kurti ir įgyvendinti idėjas;
  • Draugišką, profesionalią bei ambicingą komandą;
  • Patogų darbo laiką I-V 8-17 val.;
  • Savirealizacijos galimybes ir tinkamą terpę tobulėjimui;

Reikalavimai

  • Marketingo srities išsilavinimas;
  • Patirtis marketingo srityje;
  • Gebėjimas dirbti su Meta, Google Ads;
  • Anglų kalba - privaloma; rusų kalba - privalumas;

Įmonė siūlo

Sveikatingumas

Sveikatos draudimas

Biuras

Stalo futbolas Stalo tenisas Nemokami užkandžiai Dviračių saugykla

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas

Kiti privalumai

Telefonas asmeniniam naudojimui Kompiuteris asmeniniam naudojimui Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms

Atlyginimas

900 €/mėn. į rankas

APIE MUS!
Aromatic •89• tai prabangių, itin aukštos kokybės kvapų gamintojas Lietuvoje. Savo veiklą pradėjome 2016 metais nuo vienintelio darbuotojo ir per trumpą laiką išaugome į stiprią, draugišką, komandą. Padarėme didžiulį proveržį Lietuvos rinkoje ir džiaugiames turėdami galimybę plėstis ir Europoje. Visą savo dėmesį telkiame į produkto kokybę. Mums svarbu, kad kiekvienas prisijungęs partneris dirbtų pelningai, o klientai būtų patenkinti produkto kokybe visu 100%.