Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
CVB client

Marketingo specialistas (-ė)

Darbo pobūdis

Būsite atsakingas už:
o Verslo poreikius atitinkančių marketingo sprendimų iniciavimą ir įgyvendinimą;
o Dalyvavimą produktų asortimento valdyme, įskaitant prekių ženklų vystymą bei pakuočių kūrimą;
o Įmonės, jos produktų įvaizdžio formavimą internetiniuose kanaluose, socialiniuose tinkluose, spaudoje, įmonės internetinių svetainių priežiūrą;
o Reklamos ir pardavimo skatinimo veiksmų planavimą, organizavimą ir įgyvendinimą;
o Įmonės reprezentacinių renginių organizavimą, dalyvavimą juose (parodos, renginiai klientams, partneriams ir pan.)

Reikalavimai darbuotojui

Tikimės, kad Jūs:
o Esate kūrybinga, iniciatyvi, pozityvi asmenybė ;
o Turite dizaino/marketingo/vadybos srities išsilavinimą ar esate paskutinių kursų studentas;
o Puikiai išmanote socialinių tinklų teikiamas marketingo galimybes ir jų panaudojimą;
o Turite marketingo projektų valdymo žinių ir patirties;
o Puikiai kalbate anglų kalba (rusų kalba – privalumas)
o Mokate dirbti dizaino programomis (Corel Draw, Adobe Photoshop kt.);

Įmonė siūlo

o Įdomų ir kūrybišką darbą sėkmingai veikiančioje įmonėje;
o Mokymus ir profesinio tobulėjimo galimybes;
o Kompetenciją atitinkantį atlygio, motyvacinių priedų ir papildomų naudų paketą.
CVB client

Sėkmingai veikianti gamybinė-prekybinė įmonė.