Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Ad markers“
More about company »

Marketingo specialistas (-ė) skaitmeninės spaudos gamybinėje įmonėje

1000-2000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „Ad markers“

Darbo pobūdis

Internetinės svetainės priežiūra ir atnaujinimas;
E komercijos vystymas;
Ad words reklamos valdymas;
Facebook ir Linkedin profilių priežiūra bei vystymas;
Kitų elektroninių priemonių naudojimas klientų pritraukimui ir išlaikymui;
Marketingo tikslų plano sudarymas ir rezultatų sekimas.

Reikalavimai

Puiki anglų kalba (raštu ir žodžiu);
Panašaus darbo patirtis arba marketingo srities išmanymas;
Kompiuterinis raštingumas, naudojimąsis excel įgudusio vartotojo lygmeniu;
Aukštesnysis kvalifikacijos laipsnis;
Puikūs bendravimo bei laiko planavimo įgūdžiai;
Atsakingumas, lankstumas, greita orientacija.

Mes jums siūlome

Geras darbo sąlygas bei visas socialines garantijas;
Visas priemones ir sąlygas darbo rezultatams pasiekti;
Galimybę dirbti nuotoliniu būdu;
Darbo vieta - Kulautuvos g. 45A, Kaunas;
Darbo grafikas - gali būti nepilna darbo diena.

Atlyginimas

1000-2000 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Darbo užmokestis priklauso nuo kandidato patirties ir kompetencijų;
Priedus už gerus darbo rezultatus.

UAB "Ad markers" dirbama su modernia belgų skaitmenine spausdinimo įranga. Gaminame nuo spalvotų ir vienspalvių lipnių etikečių iki dėžučių.
informacija apie UAB „Ad markers“
1392 €
Vid. atlyginimas bruto
(8% didesnis už LT vidurkį)
10
Darbuotojų skaičius
200-300 tūkst. €
Pajamos 2018 m.