UAB „Day Q Analytics“

Marketingo specialistas (-ė)

1500-2000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Day Q Analytics“

Darbo pobūdis

  • formuoti ir įgyvendinti marketingo planus, bendradarbiaujant su Qlik atstovu Baltijos šalyse;
  • analitikos renginiai: nuo idėjos iki įgyvendinimo;
  • administruoti įmonės tinklalapį, įskaitant turinio kūrimą;
  • rengti reguliarus naujienlaiškius;
  • administruoti įmonės profilį Linkedin/kurti kampanijas;
  • bendradarbiauti su pardavimų komanda ir būti aktyviu idėjų generatoriumi bei vykdytoju.

Reikalavimai darbuotojui

  • Turite aukštojo mokslo baigimo diplomą (galite būti paskutiniųjų kursų studentas, pageidautina marketingo srityje);
  • Esate įgyjęs puikius laiko planavimo, organizacinius įgūdžius;
  • Esate komunikabilus, kūrybingas, žingeidus, iniciatyvus;
  • Turite puikias lietuvių ir anglų kalbų žinias; gebate sklandžiai dėstyti mintis raštu ir žodžiu;
  • Gebate vienu metu atlikti kelis darbus, priimti sprendimus netipinėse situacijose;
  • Gebate dirbti tiek savarankiškai, tiek komandoje;
  • turite MS Office, CRM, SEO, Adwords, Google Analytics žinių;
  • domitės technologijomis;
  • žinote, kad marketingas ne tik kūryba, bet ir skaičiai – sugebėsite teikti marketingos veiklos ataskaitas ir įžvalgas ateičiai.
Privalumai būtų, jei:
  • Turėtumėte marketingo patirtį technologijų kompanijoje;
  • Būtumėte girdėję ir/ar naudoję verslo duomenų analitikos įrankius;
  • Būtumėte įgyję marketingo išsilavinimą;
  • Turėtumėte dizaino programų žinių;
  • Turėtumėte vairuotojo pažymėjimą.

Įmonė siūlo

  • Galimybę dirbti ne pilną darbo dieną;
  • Darbą savo srities profesionalų komandoje, iš kurių kasdien mokysitės;
  • Galimybes dalyvauti profesiniuose renginiuose ir taip gilinti žinias;
  • Stabilų atlyginimą, kuris augs kartu su augančia jūsų kompetencija;
  • Draugišką, ergonomišką darbo aplinką su smagiais renginiais įmonės viduje;
  • Darbą biure Vilniaus centre (Saltoniškių g. 34A) arba nuotoliniu būdu.

Atlyginimas

1500-2000 €/mėn. neatskaičius mokesčių
strongest_in_lithuania

“Day Q Analytics” veikia kaip Qlik, verslo duomenų analitikos platformos, partneris Lietuvoje. Daugiau nei 50 laimingų klientų Lietuvoje, daugiau nei 12.000 valandų jau įgyvendintuose projektuose, 20 renginių analitikos temomis per metus (tarp jų – CEO Diena, Lietuvos verslo forumas, HR savaitė) ir užsidegusi, savo produktu tikinti komanda. Kviečiame verslo analitiką (-ę) jungtis prie mūsų.
informacija apie UAB „Day Q Analytics“
4
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2020 m.