Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Solandra“

Marketingo specialistas

Nuo 1200 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Solandra“

Darbo pobūdis

Marketingo ir pardavimų skatinimo strategijos;
Produkto įvedimo į rinką strategijos kūrimas ir sėkmingas įgyvendinimas;
Reklamos planavimas, reklamos kanalų parinkimas;
Reklaminių tekstų rašymas, naujienlaiškiai, soc.tinklai;
Darbas su influenceriais, partnerių paieška.

Reikalavimai darbuotojui

Panašaus darbo patirtis (google adwords, influenceriu marketingas, SEO) ne maziau nei 1 m.;
Aukštasis išsilavinimas;
Iniciatyvumas, atsakingumas, kūrybiškumas;
Savarankiškumas, organizaciniai ir bendravimo įgūdžiai;
Geros anglų k. žinios;
Derybiniai, planavimo įgūdžiai.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas Galimybė dirbti nuotoliniu būdu

Kiti privalumai

Telefonas asmeniniam naudojimui Kompiuteris asmeniniam naudojimui Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms Reguliarūs mokymai
Idomų darbą įdomioje srityje, jaunatvišką kolektyvą, lankstų darbo grafiką, soc. garantijas ir neribotą laisvę kūrybai ir iniciatyvai.

Atlyginimas

Nuo 1200 €/mėn. į rankas
Pastoviai kylantis atlyginimas, priklausomai nuo kompetencijų, patirties, rezultatų.

UAB “SOLANDRA” 17m. Lietuvos rinkoje sėkmingai veikianti bendrovė, kuri užsiima didmeninė prekyba profesionaliomis kosmetikos priemonėmis.
Šiuo metu įmonė ieško rinkodaros specialisto, kuris būtų atsakingas už prekinių ženklų bei produktų įvaizdžio kūrimą
informacija apie UAB „Solandra“
1364 €
Vid. atlyginimas bruto
18
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2022 m.