UAB „EstateGuru Lietuva“

Marketingo specialistas fin-tech startuolyje

Vilnius - UAB „EstateGuru Lietuva“

Darbo pobūdis

Fin-tech šiomis dienomis maudosi šlovės spinduliuose ir ne veltui: Lietuva deda pastangas, kad būtume parraukia šalimi finansinių technologijų startuoliams, įmonėms. Pasaulio naujienų portalai vis skelbia fin-tech srities naujienas, tad nenuostabu, kad daugelis nori būti to dalimi. Ar nori ir Tu?

  • Darbo diena dažniausiai prasideda nuo geros nuotaikos, kavos (kuri pas mus nemokama, Huracan!) bei pokalbių: apie fin-tech, nekilnojamo turto ir apskritai, kaip užkariauti Pasaulį.
  • Komunikacija su klientais neabejotinai yra vienas iš dalykų, be kurių neapsieina mūsų diena - neapsieis ir Tavo!
  • Investuotojai yra ne tik naujųjų laikų super herojai, bet ir mūsų partneriai, su kuriais taip pat stengiamės tiek užmegzti, tiek palaikyti ryšį.
  • Marketingo projektai, įdomūs marketingo projektai, yra viena iš mūsų komunikacijos krypčių, todėl Tu ne tik juos kuruosi, bet ir siūlysi idėjas.
  • Facebook'as, Instagram'as, PR'as. Aktyvus socialinių tinklų naudotojimas pas mus yra sveikintinas ir laukiamas.

Reikalavimai darbuotojui

Jeigu Tu:
  • Žinai, kaip veikia skaitmeninis marketingas,
  • Mėgsti susiplanuoti dienotvarkę ir nepervertini savo galimybių,
  • Ne tik nori išmokti daug naujo, bet ir mokaisi, o Tavo naršyklėje - ne tik Delfi ar 15min.
  • Gerai komunikuoji anlgų kalba

Kaip jau minėjome, darbo diena dažniausiai prasideda nuo geros kavos. Įsikūrę mes esame naujame, moderniame biurų pastate ir skirsime Tau atskirą darbo vietą, taip pat turėsi galimybę naudotis coworking’o erdve, susitikimų kambariais, patogiomis telefono “būdelėmis” - kad niekas nemaišytų tam svarbiam, milijono eurų vertės pokalbiui.

EstateGuru yra Šiaurės Šalių NT įkeitimų pagrįsta sutelktinio finansavimo platforma, kurią sukūrė nekilnojamojo turto specialistai, o tai leidžia įmonėms kreiptis dėl trumpalaikės ir vidutinės trukmės verslo paskolų lanksčiomis sąlygomis ir leidžia investuotojams investuoti į aukšto pelningumo ir saugias būsto paskolas.
p2p paskolos yra sparčiai auganti tendencija, kai dėl bankų neefektyvumo ir nelankstumo, finansinės paslaugos teikiamos per technologijas. Mūsų tarptautinė, turinti virš 30 000 investuotojų, bendruomenė, šiandien jau finansavo virš 145 mln. EUR nekilnojamojo turto paskolų, padėdama įmonėms gauti finansavimą tokiose situacijose, kai bankai nėra suinteresuoti ar išlieka biurokratiniai.
informacija apie UAB „EstateGuru Lietuva“
5688 €
Vid. atlyginimas bruto
(3.5 karto didesnis už LT vidurkį)
5
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2022 m.