Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Sanlėja"
More about company »

Marketingo specialistas

Nuo 600 Eur
Vilnius - UAB "Sanlėja"

Darbo pobūdis

  • Įmonės valdomų prekinių ženklų marketingo strategijos kūrimas ir vystymas;
  • Įmonės valdomų prekinių ženklų vystymas Lietuvoje veikiančiose elektroninėse parduotuvėse (partnerių paieška, ilgalaikio bendradarbiavimo palaikymas);
  • Informacijos apie parduodamą įrangą talpinimas bei įrangos likučių kontrolė;
  • Įmonės svetainės turinio administravimas (TVS Wordpress);
  • Marketingo biudžeto planavimas, sąnaudų optimizavimas ir vykdymo kontrolė;
  • Įvairių renginių, parodų ir seminarų organizavimas bei dalyvavimas juose;
  • Socialinių tinklų turinio kūrimas ir administravimas (Facebook, Twitter, Instagram, Youtube);
  • Straipsnių bei reklaminių tekstų kūrimas ir viešinimas;
  • Įmonės įvaizdžio plėtojimas ir žinomumo didinimas;
  • Katalogų, įrenginių instrukcijų, lankstinukų kūrimo ir platinimo koordinavimas;
  • Reklaminės atributikos ir verslo dovanų užsakymai;
  • Bendradarbiavimas su išoriniais reklamos tiekėjais;
  • Naujienlaiškių rengimas bei siuntimas įmonės verslo partneriams;
  • Nuolatinė rinkos pokyčių, konkurentų veiksmų analizė bei atsakomųjų veiksmų inicijavimas;
  • Bendradarbiavimo sutarčių rengimas;
  • Kitų komandos užduočių atlikimas.

Reikalavimai

  • Aukštesnysis išsilavinimas (vadybos, marketingo srityje);
  • Patirtis pardavimų srityje (atstovaujamų prekių plėtra el. parduotuvėse);
  • Geras rusų kalbos mokėjimas (raštu ir žodžiu);
  • Geri tekstų rašymo įgūdžiai;
  • Geri projektų valdymo bei planavimo įgūdžiai;
  • Geri komunikacijos, derybų, darbo komandoje įgūdžiai;
  • Labai geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office paketas);
  • Kūrybiškumas, iniciatyvumas, organizuotumas, greita orientacija;
  • Vairuotojo pažymėjimas.

Privalumai:
  • Mokėjimas dirbti dizaino programomis būtų privalumas;
  • Prekės ženklo kūrimo, valdymo, vystymo patirtis;
  • Video medžiagos apdorojimas.

Mes jums siūlome

  • Darbą stabiliai augančioje įmonėje;
  • Laiku mokamą atlyginimą;
  • Galimybę realizuoti savo idėjas;
  • Draugišką atmosferą;
  • Puikias sąlygas bei darbą profesionaliame kolektyve;
  • Priedus prie atlyginimo, priklausančius nuo gerų darbo rezultatų.

Atlyginimas

Nuo 600 Eur atskaičius mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Įmonės UAB "Sanlėja" pagrindinė veikla yra didmeninė prekyba oro kondicionieriais, šilumos siurbliais ir kitais mikroklimato įrenginiais. UAB "Sanlėja" turi Cooper&Hunter, HTW mikroklimato įrenginių bei GetAir decentralizuotų beortakinių namų vėdinimo įrenginių atstovavimo teisę.
Informacija apie UAB "Sanlėja"
4
Darbuotojų skaičius
200-300 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Žygimantas Stanelis