Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Centro Denticija, UAB
More about company »

Marketingo specialistas

Vilnius - Centro Denticija, UAB

Darbo pobūdis

Ką reikės daryti:
  • Kurti marketingo kampanijas (kanalai, kūrybinė koncepcija, žinutė, biudžetas, rezultatai);
  • Kurti rinkodaros strategiją analizuojant konkurencinę aplinką;
  • Aktyviai dalyvauti soc. tinkluose;
  • Kurti ir tvarkyti internetinės svetainės turinį;
  • Rašyti informacinius ir reklaminius tekstus, siųsti naujienlaiškius;
  • Palaikyti ir užmegzti naujus ryšius su partneriais;
  • Stiprinti ir kurti įmonės įvaizdį;
  • Vystyti ir didinti klientų lojalumą.

Reikalavimai

Jei esi:
  • Baigęs marketingo / komunikacijos / vadybos ar panašias studijas;
  • Nestandartinių sprendimų ieškotojas;
  • Tekstų rašymo GURU;
  • Puikiai mokantis lietuvių ir anglų kalbas;
  • Nebijantis ir suprantantis SEO ir AdWords;
  • Socialinių tinklų mylėtojas ir juose jautiesi geriau nei namuose;
  • Stipriai orientuotas į rezultatus (moki juos pagrįsti faktais);
  • Privalumas: maketavimo ir grafinio turinio, video apdirbimo žinios.

Mes jums siūlome

  • Galimybę įgyvendinti nestandartinius marketinginius sprendimus;
  • Visas darbui reikalingas priemones;
  • Karjeros galimybes „Denticijos“ įmonių grupėje (ir ne tik);
  • 2-3 kartus per metus vystančius įmonių grupės mokymus;
  • Galimybę augti ir kurti bendrus projektus su patyrusiai įmonių grupės marketingistais.

Darbo vieta – Vilniaus g. 25, Vilnius
Gyvenimo aprašymą siųsti el.paštu

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Centro „Denticija“ – odontologijos klinika Vilniuje, įsikūrusi pačioje sostinės širdyje – Vilniaus g. 25.
Mus pasirinko daugiau nei 50 000 pacientų.
Jau 74 metus esame viena didžiausių odontologijos klinikų Vilniuje.
Klinikoje dirba 36 įvairių sričių odontologijos specialistai-profesionalai.
Informacija apie Centro Denticija, UAB
2173 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
47
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 798 €
25% uždirba 798-1374 €
25% uždirba 1374-2623 €
25% uždirba nuo 2623 €
Vadovas: Aurimas Marozas