Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Markėja“
More about company »

Marketingo specialistas

600-800 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Markėja“

Darbo pobūdis

Ieškome žmogaus, kuris galėtų būti atsakingas už visus skaitmeninius reklamos kanalus.

Pirmenybė kandidatams su patirtimi!

Reikalavimai

  • Supratimas kas tai yra facebook ir adwords reklamos, mokėjimas jas kurti.
  • Ilgalaikės reklamos strategijos kūrimas.
  • SEO žinios būtų privalumas.
  • Naujienlaiškių administravimas.
  • Reklamų ir naujienlaiškių rezultatų analizavimas.
  • Pastovus naujovių sekimas ir taikymas darbe.
  • Papildomų reklamos kanalų supratimas būtų privalumas.
  • Mokėjimas rašyti tekstus, piešti banerius - privalumas.

Mes jums siūlome

  • Apmokome kaip reikia kurti reklamas
  • Marketingo mokymus
  • Patirtis dirbant su dideliais reklamos biudžetais
  • Laisvė pasireikšti kūrybiškumui
  • Draugiškas kolektyvas
  • Stabiliai mokamas atlyginimas
  • Skani kava
  • Esant poreikiui, galime duoti darbo telefoną ir kitus reikmenis.

Atlyginimas

600-800 €/mėn. į rankas

Internetinė parduotuvė Imuperku.lt dirba jau 6 metus, prekiaujame įvairiausiomis prekėmis baltijos šalyse. Savoje srityje esame vieni iš lyderių, su Jūsų pagalba tikimės būti Nr. 1
Informacija apie UAB „Markėja“
936 €
Vid. atlyginimas bruto
5
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Marius Petroševičius