UAB „Nika service“

Marketingo specialistas

1000-2500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Nika service“

Darbo pobūdis

  • Naujų reklamos idėjų generavimas bei įgyvendinimas
  • Verslo aplinkos ir joje vykstančių pokyčių analizė, WEB tendencijų sekimas bei jų pritaikomumas įmonės veikloje;
  • Įmonės vardo žinomumo didinimas;
  • Reklaminių straipsnių ir tekstų rengimas;
  • Įmonės įvaizdžio formavimas;
  • Reklaminių maketų rengimas kartu su dizaineriu;
  • Turinio marketingo kūrimas;
  • Marketingui skirtų straipsnių rengimas ir platinimas;
  • Internetinės svetainės priežiūra, optimizavimas, valdymas ir tobulinimas;
  • Įmonės profilio socialiniuose tinkluose kūrimas ir priežiūra, turinio kūrimas bei valdymas;
  • Įmonės veiklos srities rinkos tyrimas, naujų galimybių analizė;
  • Kitų, įmonės vadovo pavestų užduočių vykdymas;

Reikalavimai darbuotojui

  • Patirtis marketingo/ komunikacijos / socialinių tinklų administravimo srityje (ne mažiau 2 metai)
  • Aukštasis informacinių technologijų/verslo vadybos srities išsilavinimas;
  • Puikios lietuvių ir anglų kalbų žinios (žodžiu ir raštu)
  • Tekstų rašymo įgūdžiai
  • Kūrybinis mąstymas
  • Darbo su maketavimo programomis patirtis
  • Patirtis su Google reklamos įrankiais (privalumas)
  • Patirtis dirbant su Facebook Ads Manager;
  • SEO įgūdžiai;
  • Gebėjimas kaupti, analizuoti, sisteminti, apibendrinti informaciją ir rengti išvadas;
  • Stiprus analitinis mąstymas, gebėjimas savarankiškai planuoti, organizuoti savo veiklą, priimti sprendimus, spręsti kilusias problemas, dirbti komandoje;
  • Žinios dirbant su SEO, „Adwords“, „Google Analytics“.

Įmonė siūlo

  • Asmeninį ir profesinį tobulėjimą
  • Mokymus ir kvalifikacijos kėlimą
  • Draugišką ir profesionalią komandą
  • Įsitraukimą į pažangių technologijų srities bendruomenės veiklą
  • Galimybę siūlyti ir įgyvendinti savo idėjas;
  • Galimybę prisijungti prie automobilių entuziastų komandos;
  • Pergalių šventimą, mokymus ir kitas motyvacines priemones.
  • Atlyginimą augantį pagal pasiektus rezultatus;
  • Galimybę išbandyti save ir kitose marketingo srityse, kaip naujų produktų kūrimas, įvedimas į rinką.
  • Galimybė naudotis įmonės automobiliu
  • Pietūs įmonės sąskaitą

Atlyginimas

1000-2500 €/mėn. į rankas
Atlyginimas priklauso nuo kandidato kvalifikacijos ir patirties

UAB „Nika Service“ – nuo 2010 metų sėkmingai veikianti profesionalų komanda. Mes džiaugiamės, kad nuo pat pirmųjų veiklos metų įmonę įvertino ne tik klientai, bet verslą vertinančios institucijos, net du kartus paskirdamos „Gazelės“ premijas. Tokie aukšti vertinimai sudarė sąlygas gerokai išplėsti įmonės veiklą ir tapti viena iš geriausių antrinės rinkos Volvo prekių ženklo dalių pardavėja.
informacija apie UAB „Nika service“
1165 €
Vid. atlyginimas bruto
10
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2020 m.