UAB „Gemius Baltic“

Marketingo specialistas

1000-1700 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Gemius Baltic“

Darbo pobūdis

Tarptautinė interneto rinkos tyrimų kompanija "Gemius" ieško marketingo specialisto.
Jeigu domitės interneto media rinka ir norite pažvelgti į ją iš vidaus, atsiųskite mums savo gyvenimo aprašymą ir trumpą laišką, kuris mus paskatintų paskambinti ir pasikviesti Jus pokalbiui. Laukiantys darbai:
  • Interneto svetainių lankomumo tyrimo "gemiusAudience" duomenų analizių bei apžvalgų kūrimas ir platinimas;
  • Įmonės profilio socialiniuose tinkluose priežiūra, turinio kūrimas bei valdymas;
  • Rinkodarai skirtų straipsnių rengimas ir platinimas;
  • Prezentacijų ir ataskaitų kūrimas bei apipavidalinimas;
  • Administraciniai darbai.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis išsilavinimas (marketingo srityje – privalumas);
  • Analitinis mąstymas, gebėjimas dirbti su skaičiais;
  • Puikios anglų kalbos žinios;
  • Atsakingumas, tikslumas bei kantrybė;
  • Geri organizaciniai ir komunikaciniai sugebėjimai;
  • Darbo patirtis nebūtina.

Įmonė siūlo

  • Darbą tarptautinėje įmonėje;
  • Galimybę tobulėti profesinėje srityje;
  • Draugišką darbinę aplinką.

Atlyginimas

1000-1700 €/mėn. neatskaičius mokesčių

„Gemius“ – tarptautinė tyrimų bendrovė, interneto tyrimų ir tyrimų internete pradininkė bei lyderė Europoje ir Artimuosiuose Rytuose. „Gemius“ šiuo metu veikia trisdešimtyje šalių. Bendrovė siūlo profesionalius tyrimų sprendimus, analitines ir konsultacines paslaugas, nuo tyrimų, orientuotų į svetainę ir vartotoją, iki technologiškai pažangių įrankių, skirtų tirti interneto vartotojų elgseną ir profilį. „Gemius“ taip pat siūlo tyrimus, skirtus matuoti interneto reklamos kampanijų veiksmingumą.
informacija apie UAB „Gemius Baltic“
4
Darbuotojų skaičius
200-300 tūkst. €
Pajamos 2021 m.