Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Permanent Makeup of Baltics“

Marketingo specialistė (-as)

Nuo 600 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Permanent Makeup of Baltics“

Darbo pobūdis

Pilnu arba pusei etato ieškome:

  • internetinių reklamos kanalų valdymas (Facebook reklama, Google Adwords, Gmail Sponsored Promotions, Instagram, MailChimp ir kita). Kampanijų jose inicijavimas, planavimas, įgyvendinimas ir biudžeto valdymas;
  • Facebook ir Instagram profilių administravimas;
  • bendradarbiavimas su reklamos agentūromis siekiant įgyvendinti rinkodaros kampanijas;
  • prekės ženklų auginimas ir vystymas e-komercijoje: reklaminių pozicijų pardavimas, derybos ir ilgalaikių santykių su tiekėjas vystymas;
  • eprojektų kūrimas, įgyvendinimas, priežiūra ir sklaida;
nuolatinė rinkos pokyčių, konkurentų veiksmų analizė bei atsakomųjų veiksmų inicijavimas;
  • rezultatų analizė, įžvalgos, ataskaitų ruošimas ir pristatymas;
  • reklaminės medžiagos kūrimas;

Reikalavimai darbuotojui

  • aukštasis išsilavinimas;
  • patirtis internetinės rinkodaros srityje (e-komercijos projektai būtų privalumas);
  • sėkminga patirtis valdant srauto ir pardavimų kampanijas Facebook, AdWords, media kanaluose (ne mažiau kaip 2 m.);
  • gilios skaitmeninės rinkodaros įrankių, metrikų, medijų žinios ir jų valdymo patirtis;
  • derybų įgūdžiai;
  • labai geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office paketas, ypač Excel, nuotraukų redagavimo programos – privalumas);
  • kūrybiškumas, iniciatyvumas, organizuotumas, greita orientacija.

  • darbo aplinką, kurioje vertinamas profesionalumas, paprastumas, pagarba, komandinis darbas ir aistra laimėti;
  • stabilų finansinį atlygį;

Atlyginimas

Nuo 600 €/mėn. į rankas

Mūsų klinika įsikūrusi prestižinėje Kauno vietoje, Savanorių pr. Klinikoje įrengti keturi kabinetai kuriuose dirba net penkios permanentinio makiažo specialistės. Klinika yra specializuota - atliekamos tik permanentinio makiažo procedūros. Klinikos įkurėja ir savininkė gerai žinoma pemanentinio makiažo meistrė L.Penkauskienė.
informacija apie UAB „Permanent Makeup of Baltics“
6
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2022 m.