UAB „Asanta Group“

Marketingo specialistė (-as)

700-1200 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Asanta Group“

Darbo pobūdis

Ieškome marketingo specialistės (-o). Jeigu siekiate dirbti dinamiškoje aplinkoje, kiekvieną dieną su naujais bei įdomiais projektais, dirbti tarp pažangiausių technologijų, būsite šaunus mūsų komandos narys.

Darbo pobūdis:

  • Įmonės interneto bei socialinių tinklų priežiūra;
  • Įmonės įvaizdžio formavimas internete;
  • Konkurencinės rinkos analizė;
  • Skaitmeninio marketingo kanalų valdymas (Facebook, Instagram, Google Adwords, naujienlaiškiai);
  • Naujų idėjų generavimas; darbas su dizainerė;
  • Marketingo projektų kūrimas ir įgyvendinimas;
  • Pardavimus skatinančių priemonių planavimas ir įgyvendinimas.

Reikalavimai

  • Geri planavimo įgūdžiai
  • Patirtis socialinių tinklų administravime (komunikacija, reklama, turinys);
  • Geri įgūdžiai su Adwords, Google Analytics;
  • Analitiniai sugebėjimai, organizuotumas, iniciatyvumas, kūrybiškumas, komunikabilumas, orientacija į rezultatus.

Mes jums siūlome

  • Asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes, įgyvendinant užsibrėžtus tikslus;
  • Darbą draugiškame, jauname bei tobulėjančiame kolektyve;
  • Atlyginimą priklausantį nuo turimos patirties, pasiektų rezultatų;
  • Įdomų darbą.

Atlyginimas

700-1200 €/mėn. į rankas

Operatyviai teikiame kokybiškas reklamos paslaugas, užtikriname aukštą spaudos darbų kokybę. Savo veiklą plėtojame nuo 2008 metų.
Specializacija – reklaminės produkcijos gamyba, reklamos dizaino kūrimas. Paslaugų spektras - nuo logotipo sukūrimo iki reklamos ant tentų, automobilių.
See all ads of this company (3)
informacija apie UAB „Asanta Group“
927 €
Vid. atlyginimas bruto
10
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2019 m.