Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Megapirkimas“

Marketingo specialistė (-as)

Nuo 1700 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Megapirkimas“

Darbo pobūdis

Skaitmeninio marketingo kanalų valdymas (Facebook, Instagram, Google Adwords);
Naujų idėjų generavimas ir įgyvendinimas;
Reklaminės medžiagos kūrimas, reklamos kanalų paieška;
Klientų konsultavimas ir aptarnavimas

Reikalavimai

Patirtis marketingo srityje;
Patirtis socialinių tinklų administravime (komunikacija, reklama, turinys)
Aukštasis išsilavinimas;
Geras rusų kalbos mokėjimas – būtina;
Lankstumas, kūrybiškumas, organizuotumas;
Projektų valdymo, vadybos, rinkodaros principų išmanymas.

Mes jums siūlome

Atlyginimą, atitinkantį kompetencijas ir įgūdžius;
Darbą draugiškame, jaunatviškame kolektyve;
Atsakingą ir savarankišką darbą

Atlyginimas

Nuo 1700 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB Megapirkimas siūlo vieną didžiausių japoniškų prekių pasirinkimą. Prekių asortimente rasite kokybiškų japoniškų sauskelnių pasirinkimą: esame vieni didžiausi sauskelnių “Moony” tiekėjai Lietuvoje. Prekiaujame buities ir asmens higienos prekėmis. Jūsų patogumui: prekių galite įsigyti elektroninėje parduotuvėje arba fizinėje parduotuvėje pačiame miesto centre.
informacija apie UAB „Megapirkimas“
1156 €
Vid. atlyginimas bruto
4
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2019 m.