UAB „Vestmarė“

Marketingo specialisto (ės)

Nuo 500 €/mėn. Į rankas
Klaipėda, Gargždai, Kretinga - UAB „Vestmarė“

Darbo pobūdis

  • Kurti ir įgyvendinti marketingo strategiją;
  • Užtikrinti efektyvią komunikaciją socialinės medijos kanalais;
  • Vykdyti intensyvų paslaugų pardavimą;
  • Reikalavimų įmonėje užtikrinimas bei principo "pažink savo klientą" vykdymas;
  • klientų duomenų kokybės ir pateiktų duomenų korektiškumo užtikrinimas;
  • informacijos apie klientų duomenis susisteminimas;
  • kitos kasdienės užduotys pagal poreikį: duomenų suvedimas, ataskaitų analizė, susijusi su klientų duomenimis.

Reikalavimai darbuotojui

Apie Tave :)

Tau turėtų būti svarbios mūsų vertybės - atvirumas, paprastumas ir rūpestingumas, bei tikimės, kad turi puikius planavimo ir darbo organizavimo įgūdžius, atsakingą požiūrį į darbą, o taip pat esi iniciatyvus (-i), komunikabilus (-i), mėgsti ir gebi dirbti komandoje.

Tikimės, kad sėkmingas kandidatas (-ė) turės:

  • Turite patirties kuriant ir valdant marketingo strategiją;
  • Esate įgudęs kompiuterinių, ypač vizualinių programų, vartotojas;
  • Mokėte dirbti su internetinėmis svetainėmis ir jas kurti;
  • Mokate dirbti su socialiniais puslapiais ir pasiekiamumo didinimas;
  • Tikslingai ir aktyviai mokate ieškoti naujų klientų;
  • Esate komunikabilus ir kūrybingas;
  • Mokate gerai anglų kalbą (rusų kalbos mokėjimas - privalumas).

Kviečiame prisijungti prie nuostabios komandos, kur drauge kursime patrauklius sprendimus klientams. Mes tikime, kad ilgalaikiai santykiai su klientais ir darbuotojais yra tvaraus verslo pagrindas. Mes siūlome dideles mokymosi, tobulėjimo ir profesinių siekių įgyvendinimo galimybes. Vertiname ir rūpinamės kiekvienu savo komandos nariu. Čia gera augti drauge!

Atlyginimas

Nuo 500 €/mėn. į rankas
Visad yra kur tobulėti ir didėti.

„Radailių dvaras"- Restoranas | Nalvynė | Baseinai SPA
Konferencijų salės | Banketų salės
Bei Pramogų ir poilsio parkas DINO.lt
informacija apie UAB „Vestmarė“
1134 €
Vid. atlyginimas bruto
36
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 764 €
25% uždirba 764-1083 €
25% uždirba 1083-1550 €
25% uždirba nuo 1550 €