Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Pharmanet“
More about company »

Marketingo vadovas (-ė) farmacinėje kompanijoje

2000-2500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Pharmanet“

Darbo pobūdis

  • Informacijos gydytojams specialistams ruošimas;
  • Medicininės literatūros analizė, klinikinių tyrimų skaitymas;
  • Rinkos analizė.

Reikalavimai

  • Medicininis arba artimas medicinai išsilavinimas;
  • Darbinė patirtis farmacinėje kompanijoje;
  • Geri anglų kalbos įgūdžiai (B2 lygis);
  • Iniciatyvumas, kūrybiškumas.

Mes jums siūlome

  • Darbą tarptautinėje kompanijoje;
  • Visas darbui reikalingas priemones;
  • Neterminuotą darbo sutartį;
  • Atlyginimą, priklausantį nuo rezultatų.

Informuosime tik atrinktus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame.

Pateikdamas (-a) savo CV sutinku su PHARMANET Privatumo politika (susipažinti su Privatumo politika galima tinklalapyje ).

Atlyginimas

2000-2500 €/mėn. į rankas

UAB „Pharmanet" – tarptautinė darbuotojų paieškos, atrankos ir laikinojo įdarbinimo įmonė.

Mūsų klientas – tarptautinė kompanija, atstovaujanti etinius skirtingų gamintojų produktus.