UAB „Krispo“

Marketingo vadovas (-ė)

1800-2000 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Krispo“

Darbo pobūdis

  • Rinkodaros strategijos rengimas ir įgyvendinimas;
  • Įmonės įvaizdžio kūrimas ir sėkmingas vystymas;
  • Rinkodaros planų rengimas ir įgyvendinimas;
  • Dalyvavimas naujų produktų kūrimo ir esamų produktų tobulinimo procese;
  • Reklamos projektų organizavimas ir valdymas;
  • Naujų iniciatyvų siūlymas ir įgyvendinimas;
  • Rinkodaros biudžeto valdymas;
  • E-komercijos tobulinimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Puikūs projektų planavimo, organizavimo ir valdymo įgūdžiai;
  • Ne mažesnė nei 3 metų sėkminga panašaus darbo patirtis;
  • Gebėjimas savarankiškai priimti sprendimus ir teikti pasiūlymus;
  • Media planavimo ir reklamos kampanijų analizavimo žinios;
  • Aukštasis išsilavinimas (pageidautina rinkodaros srityje);
  • Savarankiškumas, atsakingumas, iniciatyvumas;
  • Kūrybiškumas, komunikabilumas, orientacija į geriausią rezultatą;
  • Puiki anglų kalba tiek žodžiu, tiek raštu.

  • Darbas su tarptautiniais, auštos klasės prekiniais ženklais;
  • Savirealizacijos galimybes sparčiai augančioje įmonėje;
  • Įdomų ir atsakingą darbą profesionaliame kolektyve;
  • Galimybę siūlyti ir įgyvendinti savo idėjas;
  • Privilegiją išbandyti įmonės parduodamus produktus, puikias sąlygas juos įsigyti.

Atlyginimas

1800-2000 €/mėn. į rankas
+ priedai metų pabaigoje.

Siūlome Jums perspektyvų darbą augančioje prabangių namų kvapų įmonėje UAB „Krispo“.

Klientams pateikiame tik aukštos kokybės kvapus namams, žvakes ir kūno priežiūros priemones iš Prancūzijos, Ispanijos, Italijos. Dirbame su tokiais prekiniais ženklais, kaip „Locherber Milano“, „Culti Milano“, „Cereria Molla 1819“, „Antoine Parfums“, „Parco1923“, „Officina delle Essenze“, „Compagnie de Provence“.

Siekiame aukščiausio įvertinimo aptarnavimo srityje ir norime įtikti net reikliausiam pirkėjui, todėl savo gaminius atrenkame itin kruopščiai ir atsakingai.
informacija apie UAB „Krispo“
1997 €
Vid. atlyginimas bruto
(31% didesnis už LT vidurkį)
54
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1196 €
25% uždirba 1196-1486 €
25% uždirba 1486-2238 €
25% uždirba nuo 2238 €