UAB „Pigu perku group“

Marketingo projektų vadovas (-ė)

Nuo 1450 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Pigu perku group“

Darbo pobūdis

  • Rinkodaros strategijos kūrimas, įgyvendinimas ir kontrolė;
  • Rinkodaros biudžeto planavimas, vykdymas ir kontrolė;
  • Rinkos poreikių, tendencijų, pokyčių sekimas, naujų idėjų generavimas;
  • Įmonės įvaizdžio kūrimas ir sėkmingas vystymas;
  • Rinkodaros planų rengimas ir įgyvendinimas;
  • Dalyvavimas naujų projektų kūrimo ir esamų projektų tobulinimo procese;
  • Reklamos projektų organizavimas ir valdymas;
  • Naujų iniciatyvų siūlymas ir įgyvendinimas;
  • Glaudus bendradarbiavimas su įmonės padaliniais bei partneriais Lietuvoje ir užsienyje;
  • Pardavimų skatinimo programų rengimas ir įgyvendinimas;
  • Naujų galimybių verslo plėtrai ieškojimas ir įgyvendinimas;
  • Įmonės konkurencingumo ir pozicijos rinkoje stiprinimas;
  • Komandos efektyvus valdymas ir motyvavimas (5 komandos nariai).

Reikalavimai darbuotojui

  • Mokėjimas dirbti su Facebook, Google Ads reklamomis bei Google analytics;
  • Privalumas- mokėjimas dirbti su dizaino programomis;
  • Puikūs projektų planavimo, organizavimo ir valdymo įgūdžiai;
  • Ne mažesnė nei 2 metų sėkminga panašaus darbo patirtis;
  • Gebėjimas savarankiškai priimti sprendimus ir teikti pasiūlymus;
  • Media planavimo ir reklamos kampanijų analizavimo žinios;
  • Aukštasis išsilavinimas (pageidautina rinkodaros srityje);
  • Savarankiškumas, atsakingumas, iniciatyvumas;
  • Kūrybiškumas, komunikabilumas, orientacija į geriausią rezultatą;
  • Pirkeu projekto vizijos turėjimas!
  • Puiki anglų kalba tiek žodžiu, tiek raštu.

Atlyginimas

Nuo 1450 €/mėn. į rankas

UAB “Pigu perku group ” mažmeninės prekybos ir transporto paslaugas teikianti įmonė, kuri valdo vieną populiariausių siuntų persiuntimo platformą Lietuvoje , Latvijoje ir Estijoje .
informacija apie UAB „Pigu perku group“
1730 €
Vid. atlyginimas bruto
(14% didesnis už LT vidurkį)
35
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1346 €
25% uždirba 1346-1572 €
25% uždirba 1572-2155 €
25% uždirba nuo 2155 €