Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Talent Lab
More about company »

MARKETINGO VADOVAS (-Ė) LT, LV, PL

Vilnius - Talent Lab

Darbo pobūdis

  • Marketingo strategijos kūrimas ir įgyvendinimo kontrolė;
  • Marketingo skyriaus komandos valdymas bei resursų planavimas;
  • Skyriaus tikslų kėlimas ir užduočių formulavimas, rezultatų sekimas, analizė;
  • Marketingo biudžeto planavimas, skirstymas ir vykdymo kontrolė;
  • Rinkos poreikių ir tendencijų sekimas, naujų idėjų generavimas ir pardavimų skatinimo priemonių pasirinkimas ir įgyvendinimas;
  • Bendradarbiavimas su įmonės partneriais-paslaugų teikėjais;
  • Konkurencinės aplinkos analizė;
  • Įmonės įvaizdžio formavimas bei interesų atstovavimas;
  • Ataskaitų ruošimas ir pristatymas tiesioginiam vadovui;
  • Dalyvavimas įgyvendinant bendrus įmonės veiklos tikslus.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas marketingo, vadybos ar ekonomikos srityje;
  • Nuo 3 metų darbo patirtis panašioje ar analogiškoje pozicijoje;
  • Puikus anglų mokėjimas žodžiu ir raštu, rusų kalbos mokėjimas būtų privalumas;
  • Gebėjimas formuluoti tikslus ir juos įgyvendinti, organizuoti komandos darbus bei laiką jiems atlikti;
  • Gebėjimas argumentuoti, identifikuoti problemas bei teikti pasiūlymus;
  • Strateginis bei analitinis mąstymas, kūrybiškumas, komunikabilumas;
  • Organizuotumas, savarankiškumas bei orientacija į rezultatą;
  • Sklandus minčių reiškimas žodžiu ir raštu;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

Mūsų klientas siūlo

  • Įdomų, dinamišką darbą draugiškoje bei profesionalioje komandoje;
  • Puikią darbo atmosferą, draugiškus kolegas, nuolatinius "teambuilding'us" bei įmonės pramogas kartu;
  • Profesinio bei asmeninio tobulėjimo galimybes (mokymus, patirties dalinimąsi ir kt.);
  • Motyvuojantį darbo užmokestį bei įvairias motyvacines sistemas.
Talent Lab

Talent Lab

Talent Lab klientė – "Gera Dovana", didžiausia dovanų čekių platintoja Lietuvoje, taip pat dirbanti Latvijos bei Lenkijos rinkose. Įmonėje dirba energingas ir geriausių rezultatų siekiantis kolektyvas, tad jei norite dirbti iššūkių nebijančioje ir profesionalioje komandoje – kviečiame prisijungti! Šiuo metu „Gera Dovana“ ieškome rinkodaros vadovo (-ės) Vilniuje!

Daugiau informacijos rasite