Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "PERSONALO SPRENDIMAI"
More about company »

MARKETINGO VADOVAS (-Ė) (prabangos prekės)

Vilnius - UAB "PERSONALO SPRENDIMAI"

Darbo pobūdis

  • Marketingo strategijos kūrimas ir įgyvendinimas;
  • Marketinginio biudžeto planavimas, jo vykdymo kontrolė;
  • Konkurencinės aplinkos ir marketinginių veiksmų stebėjimas, tinkamų priemonių parinkimas;
  • Vartotojų poreikių identifikavimas;
  • Dalyvavimas įvedant naujus produktus į rinką;
  • Reklaminių kampanijų organizavimas.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas marketingo srityje;
  • Sėkminga marketingo vadovo (-ės) patirtis ne mažiau nei 3 metai;
  • Labai geros anglų, rusų kalbų žinios;
  • Naujų prekinių ženklų įvedimo į rinką patirtis;
  • Lyderystė ir inovatyvumas;
  • Kūrybiškas mąstymas, iniciatyvumas;
  • Atsakomybė ir puikūs užduočių delegavimo, planavimo įgūdžiai.

Mes jums siūlome

  • Aukštos atsakomybės poziciją;
  • Profesionalią vadovų komandą ir galimybę įgyvendinti inovatyvias idėjas.

Mūsų klientė išskirtinė kompanija, atstovaujanti itin prabangios kategorijos produktus tarptautinėse rinkose. Šiuo metu kompanija auga ir ieško inovatyvaus, ambicingo, kūrbiško marketingo vadovo (-ės).