Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

Marketingo vadovas (-ė) tarptautinėje įmonėje (atsakomybė už kelias Baltijos šalis)

Darbo pobūdis

  • sklandaus marketingo komandos darbo užtikrinimas;
  • atstovavimas įmonę bendraujant su išorės kompanijomis ir partneriais rinkodaros ir reklamos srityse;
  • prekės ženklo rinkodaros ir reklamos projektų planavimas (metinių planų ruošimas, rinkodaros veiksmų planavimas, biudžeto planavimas ir kontrolė);
  • prekės ženklo rinkodaros ir reklamos projektų vykdymas ir valdymas (organizavimas, koordinavimas ir vystymas);
  • akcijų inicijavimas ir įgyvendinimas, kūrybinių idėjų parinkimas ir pardavimų skatinimas per srautus, atsakomybė už kainodarą bei pelningumą;
  • Rinkodaros ir prekės ženklo įvaizdžio strategijos kūrimas ir įgyvendinimas;
  • Rinkodaros ir lojalumo programos projektų planavimas ir įgyvendinimas;
  • Reklamos kampanijų kūrimas, organizavimas, efektyvumo analizė;
  • Turinio rinkodaros idėjų kūrimas, planavimas ir įgyvendinimo kontrolė;
  • Socialinių tinklų rinkodaros (Facebook, Instagram) planavimas ir įgyvendinimo kontrolė.

Reikalavimai

  • aukštasis išsilavinimas; rinkodaros, komunikacijos srityje (privalumas)
  • ne mažesnė nei 2-3 metų rinkodarinių projektų ruošimo ir įgyvendinimo patirtis (privalumas patirtis maitinimo srityje)
  • darbo patirtis pardavimų srityje (pardavimų analizė bei pasiūlymų efektyvumui skatinti teikimas, akcijų inicijavimas, srautų tikslų kėlimas, siekimas ir vykdymas)
  • periodinės rinkodaros ir pardavimų veiksmų ataskaitų teikimo patirtis
  • patirtis nustatant reklaminių kampanijų tikslus ir analizuojant rezultatus (Reach, GRP, TRP ir pan.)
  • vadovaujamo darbo patirtis komandai ir stiprūs vadybiniai gebėjimai
  • puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai
  • stiprios anglų ir rusų kalbų žinios
  • puikūs komunikavimo, įgūdžiai
  • puikūs analitiniai įgūdžiai
  • atidumas detalėms, gebėjimas koordinuoti kelius projektus tuo pačiu metu, atsakingumas, savarankiškumas
CVB client