Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Indigroup"
More about company »

Marketingo vadovas (-ė)

Vilnius - UAB "Indigroup"

Atsakomybės:

  • Marketingo skyriaus komandos valdymas: 2 projektų vadovai ir RsV vadovas
  • Glaudus bendradarbiavimas su pardavimų skyriaus vadovu dėl pardavimų skatinimo veiksmų strategijų kūrimo kiekvienam NT projektui
  • Naujų NT projektų prekinių ženklų kūrimas: tikslinės pirkėjų auditorijos nustatymas atliekant rinkos tyrimus, komunikacijos kanalų patvirtinimas, marketingo biudžeto planavimas, kūrybinių sprendimų realizavimas
  • Skaitmeninės rinkodaros, socialinių tinklų, RsV, reklamos gamybos, kūrybinių užduočių formavimas skyriui bei rezultatų analizė
  • Inovatyvių marketingo sprendimų pritaikymas komunikuojant vienus unikaliausių NT projektų Lietuvoje
  • Konkurencinės aplinkos analizė
  • Ilgalaikio „Citus“ prekinio ženklo identiteto vystymas

Reikalavimai:

  • Sėkminga patirtis marketingo srityje vadovo (-ės) pozicijoje. Patirtis NT srityje - privalumas
  • Puikūs komandos valdymo, užduočių delegavimo, komandinio motyvavimo įgūdžiai
  • Gili skaitmeninės rinkodaros, RsV, socialinės komunikacijos projektų vystymo patirtis ir šių puikios sričių žinios
  • Sėkminga prekės ženklo įvedimo į rinką strategijos paruošimo ir įgyvendinimo patirtis
  • Bendro ir konkrečiam projektui dedikuoto marketingo biudžeto planavimo ir optimizavimo patirtis
  • Tradicinio ir skaitmeninio marketingo veiksmų efektyvumo analizės patirtis
  • Geri analitiniai ir konkurencinės marketingo aplinkos monitoringo įgūdžiai
  • Strateginis mąstymas, sugebant planuoti veiksmus į priekį siekiant ilgalaikės vertės

Siūlome:

  • Strateginę vadovaujamą poziciją vienoje didžiausių ir greičiausiai augančių NT vystymo kompanijų Lietuvuoje
  • Galimybę kurti marketingo strategijas nuo nulio daugybę apdovanojimų už inovatyvius sprendimus pelniusioje bendrovėje
  • Motyvuotą marketingo skyriaus komandą, turinčią gausią patirtį ir jau pasiekusią aukščiausių rezultatų
  • Dinamišką, pripažintą ir naujausias NT madas Lietuvoje diktuojančią kolegų vadovų komandą
  • Konkurencingą atlygį bei priedus

Indigroup diktuoja vadovų paieškos ir atrankos standartus Baltijos šalyse. Mūsų klientė, viena didžiausių Lietuvoje NT vystymo kompanijų - „Citus“. Bendrovė vienija 50 profesionalų komandą ir 2017 m. pasiekė didžiausią augimą pagal parduotus turtinius vienetus lyginant su visomis NT bendrovėmis Lietuvoje. 420 butų per 2017 m. sėkmingai pardavusi bendrovė 2017 m. užėmė 2-ąją vietą pagal pardavimus visoje Lietuvoje, 4-ąją vietą pagal pardavimus Vilniuje bei 1-ąją vietą pagal pardavimus Kaune. Dar aukštesnius rezultatus 2018 m. planuojančiai bendrovei „Citus“ šiuo metu ieškome marketingo vadovo (-ės), kuris bus atsakingas už skyriaus komandos rezultatus bei tiesiogiai prisidės prie inovatyviausių Lietuvoje NT projektų marketingo dalies vystymo kartu su savo komanda.