Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB Gusania

Marketingo vadovas (-ė)

2500-5000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB Gusania

Darbo pobūdis

  • Marketingo strategijos kūrimas ir įgyvendinimas skirtingose šalyse
  • Bendradarbiavimas su išorės partneriais reklamos srityje
  • Sklandaus marketingo komandos darbo užtikrinimas
  • Rinkos ir veiklos rezultatų analizė
  • Marketingo biudžeto valdymas

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas rinkodaros, vadybos ar komunikacijos srityse
  • Ne mažesnė nei 3 metų patirtis marketingo srityje
  • Skaitmeninio marketingo principų išmanymas
  • Puikūs komunikaciniai įgūdžiai
  • Puikios anglų kalbos žinios

Mes jums siūlome

  • Motyvuojantį atlyginimą ir priedus už pasiektus rezultatus
  • Galimybę dirbti su sparčiai populiarėjančiu prekės ženklu
  • Laisvę priimant sprendimus bei įgyvendinant idėjas
  • Asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes
  • Jaunatvišką ir draugišką kolektyvą

Atlyginimas

2500-5000 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Papildomai mokami priedai už pasiektus rezultatus.
UAB Gusania

UAB Gusania

CHAZZ traškučiai - išskirtinis lietuviškas produktas.
CHAZZ traškučiai yra kepami tik iš natūralių, lietuviškų daržovių, be konservantų, be skonio stipriklių, kepant naudojamas tik rapsų aliejus, produktai neturi gliuteno todėl tinka ir veganams.
Nors esame startuolis, bet mūsų pagamintus traškučius jau valgo žmonės 17-oje pasaulio šalių.
Daugiau informacijos apie mus rasite chazz.lt
informacija apie UAB Gusania
1695 €
Vid. atlyginimas bruto
(11% didesnis už LT vidurkį)
32
Darbuotojų skaičius
30-50 tūkst. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1434 €
25% uždirba 1434-1713 €
25% uždirba 1713-2147 €
25% uždirba nuo 2147 €