UAB „Click2Sell“

MARKETINGO VADOVĖ (-AS)

1500-2000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Click2Sell“

Darbo pobūdis:

  • Rinkodaros strategijos kūrimas, įgyvendinimas ir kontrolė;
  • Rinkodaros biudžeto planavimas, vykdymas ir kontrolė;
  • Rinkos tendencijų ir konkurentų stebėjimas bei analizė;
  • Įmonės įvaizdžio formavimas, išorinės komunikacijos strategijos planavimas ir vykdymas;
  • Rinkodaros skyriaus komandos valdymas;
  • Bendradarbiavimas su išoriniais partneriais;
  • Naujų galimybių verslo plėtrai ieškojimas ir įgyvendinimas;

Reikalavimai:

  • Ne mažiau 2 metų sėkminga patirtis vadovaujamoje pozicijoje rinkodaros/marketingo srityje;
  • Rinkodaros projektų B2B sektoriuje valdymo patirtis;
  • Geri analitiniai, organizaciniai, projektų valdymo įgūdžiai;
  • Profesionalumas, nuolatinis noras tobulėti, orientacija į tikslą;
  • Google Ads, Facebook Ads, Google Analytics, SEO bendras išmanymas.
  • Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas marketingo, komunikacijos, pardavimų ar vadybos srityje;
  • Puikios anglų kalbos žinios;

Mes siūlome:

  • Atsakingą ir įdomų darbą draugiškame kolektyve;
  • Galimybę visapusiškai ugdyti savo profesinius įgūdžius – mes auganti įmonė ir siūlome Jums augti kartu su mumis;
  • Galimybę dirbti ne tik su vietine, bet ir užsienio rinkomis;
  • Stabilų finansinį atlygį ir nuo darbo rezultatų priklausančius priedus;

Atlyginimas

1500-2000 €/mėn. į rankas

Cardinity paslaugą teikia UAB Click2Sell - licencijuota mokėjimo įstaiga, reguliuojama Lietuvos banko ir veikianti visoje Europos Sąjungoje. Įmonė veiklą pradėjo 2007 metais. Cardinity suteikia pardavėjams galimybę priimti mokėjimus kredito ir debeto kortelėmis iš viso pasaulio.

informacija apie UAB „Click2Sell“
3343 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
21
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2021 m.