Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "IRPETA"
More about company »

MARKETINGO VADYBININKAS (-Ė) (DRABUŽIAI)

Klaipėda - UAB "IRPETA"

Darbo pobūdis

  • Įmonės įvaizdžio formavimas.
  • Rinkos analizė.
  • Naujų klientų paieška bei komercinių pasiūlymų rengimas.
  • Marketingo veiklos planavimas, organizavimas bei vykdymas.
  • Reklamos kanalų analizė bei optimalus panaudojimas.
  • Reklaminių akcijų planavimas, organizavimas ir vykdymas.

Reikalavimai

  • Aukštesnysis arba aukštasis išsilavinimas (vadybos/rinkodaros srityje);
  • Ne mažesnė kaip 1 metų darbo patirtis rinkodaros srityje.
  • Reklamos priemonių išmanymas.
  • Laisvas rusų kalbos mokėjimas (lenkų kalba būtų labai didelis privalumas).
  • Kompiuterinis raštingumas.
  • Įvairių dizaino programų valdymas (privalumas).
  • Gebėjimas dirbti komandoje ir individualiai.
  • Iniciatyvumas, atkaklumas, pozityvumas, noras dirbti.

Mes jums siūlome

  • Savirealizacijos galimybės stabilioje, daugiau nei 10 metų sėkmingai dirbančioje įmonėje.
  • Visas socialines garantijas, bei laiku mokamą darbo užmokestį;
  • Įdomų, aktyvų ir atsakingą darbą;
  • Motyvuojantį atlyginimą, priklausantį nuo darbo rezultatų.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

IRPETA yra didmeninės prekybos įmonė, kuri specializuojasi stock drabužių prekyboje vyrams ir moterims.
Įmonė tiekia drabužius didmenininkams, prekybos įmonėms, mažmeninės prekybos parduotuvėms, e-verslui.
Informacija apie UAB "IRPETA"
655 €
Vid. atlyginimas bruto
9
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Tomas Balčytis